Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs szinte egy befutott színvonalas DJ se?

Figyelt kérdés
Számomra nagyon úgy tűnik hogy csak dilettáns idióták és playmate-k uralják az otthoni klub életet és csak az juthat el bárhova akinek vannak ismerősei vagy pénze. Miért van ez? Tényleg ennyire le vagyunk maradva a Nyugathoz képest?

2019. dec. 8. 07:32
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%
Mert nálunk nem igazán nyerő az igényesebb elektronikus zene. Vannak jó bulik, pl. néha az Akváriumban egész jó trance bulikat rendeznek, ahol mondjuk kisebb nagyobb rendszerességgel fellép Dark Fusion vagy Tebron, de jelenleg többet nem is tudok mondani, producert elég sokat,de az más tészta. Aztán, hogy mi van a régi nagy neveinkkel, mondjuk Szeiferttel vagy Slam Juniorral, nem tudom, de gyanítom... Nem lehet megélni a zenélésből, ha egy igényesebb közönség kiszolgálása a cél, így aztán azok nyomják főállásban akik nem szerelmesei semmiféle stílusnak, csak az aktuális trendnek megfelelően kiszolgálják a közönséget. Tehetségesebb producereink is munka után foglalkoznak zeneírással, ha még van energiájuk. Így gondolom éppen elég a stúdiómunka, nemhogy szetteket összeállítani, utazgatni, szállást foglalni stb. Nem könnyű élet az, még ha szépnek is tűnik...
2019. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim válasza:

Én azért őket tudom ajánlani:


[link]


[link]


[link]


Pl: [link]


Utolsó előtti idehaza isnert inkább, míg az utsó még idehaza is underground. De imádomm mindkettőt.

2019. dec. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
21 nagyon jól leírtad a lényeget. Bár Tebron szerintem pont az a Dj aki mondhatni be van futva ha a trance stílust nézzük de neki sincs tudtommal saját zenéje, csak ő szervezi a bulik nagyrészét ezért van lehetősége játszani.
2019. dec. 12. 08:31
 24/56 A kérdező kommentje:

Nagyrészt ez jellemző mindenhol és ritka az amikor nem a szervező vagy a haverja kap lehetőséget hanem olyan valaki aki a tehetségével és az eredményeivel érdemelte ki a lehetőséget.


Én azt figyeltem meg hogy 2 fajta DJ/előadóművész létezik.

1: aki kiszolgálja a közönséget és azt játssza amit hallani akarnak.

2: aki valamilyen értéket próbál teremteni, formálni akarja a közönséget amire csak egy bizonyos réteg vevő


Nos jelenleg Magyarországon szinte csak az 1. típussal lehet találkozni ami szerintem szomorú, mert nekem úgy tűnik hogy teljes egészében hiányzik az országból az underground kultúra mert senki nem nyitott semmire csak megelégszik azzal ami van. Külföldön ez picit másképp van, mindenki megtalálja a közegét.

2019. dec. 12. 08:38
 25/56 anonim ***** válasza:
41%
Színvonal meg DJ? A kettőnek mi köze egymáshoz? :D
2019. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

Na megjött az ősrokker is :D #csakazazeneamibenhangszervan 🤣

Lassan 2020 van haver 😉

2019. dec. 12. 19:00
 27/56 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok rocker, és szeretem az elektronikus zenét, de a tucc tucc putty putty zenék számomra akkor is hiper primitívek.
2019. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
Csakhogy ezt senki nem kérdezte és nincs köze a kérdéshez
2019. dec. 12. 21:13
 29/56 anonim ***** válasza:
53%
Dehogynincs
2019. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim válasza:
Szerintem addig örülj, amíg a mainstreamet messze elkerüli ez a közeg. Amíg underground bulikat látogatsz, szinte csak mosollyal az arcodon távozol.
2019. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!