Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti szoktatok gitározni?...

Ti szoktatok gitározni? Milyen felnőtt méretű akusztikus gitárt ajánlotok? Látok neten 10e alattiakat, azok rossz minőségűek? A többi mind ilyen 40e körüli.

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
10ezer alatt felejtsd el. Még a 40 is alsó kategória.
2019. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
*Milyen felnőtt méretű akusztikus gitárt ajánlotok?*
2019. dec. 11. 13:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Otthoni zenèlèsre az elején akármi jó
2019. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egy újonnan 50 ezres les Paul másolatot használok, és vettem melle egy 25 ezres akusztikusat. Ha csak nem "muszály " nem használom az akusztikusat. Ha az lett volna az első gitárom, valószínűleg nem szerettem volna bele a gitározásba. Egy 40 körül vannak normális akusztikus gitárok (ha nem klasszikus azokhoz egyaltalan nem értek.)
2019. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, azt elfelejtettem, hogy rengeteg ilyen kérdés van, minimálisan kell csak keresni, és ott egész jól ki van fejtve néhol egy-két darab előnyökkel hátrányokkal. Így nem nagyon tudnék hozzátenni (akár mások akár saját) a válaszokhoz, és most rengeteget idő lenne mire megkeresem a pontos nevüket, meg leirogatok mindent róluk. De a legjobb ha bemész egy-két hangszerboltba, és kipróbálsz több különböző modellt több kategóriából, így irzed az ár különbségeit, és tudod hogy mekkora elvárásaid vannak, és azon belül ki tudod választani a neked legjobbat, amit aztán akár használtan is megvehetsz. Lenyeg hogy ne az árra menj, mert abból az lesz hogy egy tüzifának gyenge fadarabot kapsz, amt nem fogsz szeretni, és nem ösztönőz a játékra
2019. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2019. dec. 11. 21:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem ez fogta meg a tekintetem: [link]
2019. dec. 11. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Gitárt Emagról nem igazán vennék... Főleg hogy azon kívül hogy hárs semmit sem tudni és amíg címben klasszikus, addig fémhúrvan rajta a kép és leírás szerint. Mondjuk 20-ért egy Valencia ha klasszikus, vagy ha nem klasszikus akkor leginkább használt (bár klasszikusál is jobbat ki lehet fogni). Használt oldalnak a gsfanatic.com-ot ajánlom. Újonnan mezzoforte, hangszerplaza stb, de van (nem tudom a nevét most így hírtelen) külön akusztikus /klasszikus gitárra szakosodott üzlet is
2019. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jézusom 30 alatt felesleges gitárt venni, egy nagy rakás sz@r lesz. 10 ezer alatt meg örülj ha két napig egyben marad, nem hogy jól szólna vagy bármi. Az én első gitárom egy Yamaha C40 klasszikus gitár volt, nagyon szerettem, az jó kezdésnek, de komolyabb célokra már nem. Kb 50.000.

[link]

Mondjuk nem tudom hogy klasszikus is jó-e, bár sejtem hogy full mindegy.

És ne emagon meg ilyen helyeken, hanem hangszerboltokban nézegessél. Nem egy fadarab, ez egy hangszer, ne akarj rajta sokat spórolni. Ha nincs rá pénzed meg ne vegyél inkább. Vagy ha zeneiskolába jársz, kölcsönözz onnan.


És nincs olyan hogy felnőtt méret, van 4/4, 3/4.. stb.

2019. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szoktunk.
2019. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!