Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét hallgatnak a mai...

Milyen zenét hallgatnak a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, hogy Missh, Herceg, Hiro stb... Sajnos több ilyen rappert nem is tudok... 17 vagyok, és sajnos nem vagyok képben ebben a témában. Milyen zenét hallgatnak a korosztályom, tinik? Melyik szám számít manapság menőnek? Valaki segít nekem? (Priviben mégjobban örülnék neki 😅)

2019. dec. 17. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Minden menő ami monoton, sz*r és folyik a rádiókból :D
2019. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért hallgass valamit mert menő, hanem azért mert tetszik. Például amit én hallgatok annyira nem menő, hogy az előadó fellépésén voltunk max 12-en.
2019. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Billie Eilish pl., meg az ilyen sz*r semmit mondó rappek.
2019. dec. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

18 vagyok, és ha körbenézek az osztályomban, kb. mindenki más zenét hallgat. Én mindenféle elektronikus zenét, és zongorát, legtöbb barátom rockot hallgat. Ha összeülünk, akkor a retro (akár magyar) zene az, ami mindenkinek megfelel. Sokan hallgatnak mulatóst, rapet és popot is.

Szóval nem baj, ha nem hallgatsz ilyeneket, legalábbis amit én tapasztaltam, az alapján elég változó a zenei ízlés.

2019. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én mai fiatalként nagyon szeretem a 90s grunge zenét

(Kedvenceim: AIC, Hole, Nirvana, Green River, de még van nagyon sok, amit szeretek)

Amúgy punkot és metált is szoktam hallgatni.

Néha magyar altert is hallgatok (leginkább Quimbi és Ricsárdgír)

Nem vetem meg a popot sem, van néhány dal, amit meghallgatok, de nem rajongok érte.

2022. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#5 vagyok

Most veszem észre, hogy képes voltam "i"-vel leírni a Quimbyt 😭😭 ne öljetek meg, buta vagyok

2022. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!