Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most milyen zenét hallgatnak...

Most milyen zenét hallgatnak a 15-16 évesek? Vannak még rocker fiatalok? Hallgattok metált? Ha igen, mit? (27/F, aki kíváncsi a mai tinédzserek ízlésére:D)

Figyelt kérdés
Nézegettem régebbi, 2005-2006-os képeket, amikor még én is tizenéves voltam. Mi metált hallgattunk, Slipknot, System of a Down, Rammstein... mondanak egyáltalán valamit ezek a nevek a mai tiniknek? :)
2016. jan. 7. 16:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 vagyok és ezeket hallgatom, de a 11 éves öcsém is ismeri ezeket.
2016. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én baráti köröm általánosságban szereti a metált, rock-ot és az ilyeneket, de nem mindenki. Elég megoszlott, hogy ki mit hallgat, sokakból kinézem, hogy csak party zenét hallgatnak, de a következő rock fesztiválon, együtt énekeljük a szöveget. :D Nagyon sok tinédzser szereti ezeket a bandákat a mai napig, de tényleg nincsenek többségben és kevesen viselnek együtteses pólókat, vagy reklámozzák, hogy mit hallgatnak. Meg persze olyanokból is sok van, aki nem csak látja, hogy jajj, de menő a Guns'n'Roses/Nirvana/stb logója, hanem tényleg hallgatja is őket.

Én főleg Neck deep-et, Blink 182-t, Brand new-t, Panic! At the dicso-t és hasonlóakat hallgatok, de azért nekem is van néhány SOAD, Limp Bizkit, Slipknot dal a kedvenceim között.

15/L

2016. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

AC/DC

Ramones

Nirvana

Guns n' Roses

Foo Fighters

Hollywood Undead

Airbourne

Green day

Black Veil Brides

Imagine Dragons

Sex Pistols

ZZ Top

Skillet

Bad Religion

Sum 41

Offspring

Rammstein

Shinedown

Steel Panther


Ezeket szoktam hallgatni, kedvenceim az AC/DC, Ramones, Hollywood Undead, ZZ Top, Green day, Sex Pistols, Bad Religion. De ha 1-et kéne választanom akkor az AC/DC lenne az :D Nemtudom miért, de ahova én járok suliba, majdnem az összes 8.-os lány szereti az AC/DC-t és az egyéb rockbandákat. Hogy csak "divatból" vagy tényleg azt nemtudom, de szerintem ha nem is az összes de pár tényleg szereti.


16/F

2016. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretem a rockot, de ha nirvanát kellene hallgatnom abba beleőrülnék.
2016. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kiss, Bon Jovi, Def Leppard, Mötley Crüe, Queen...és ezek mondanak valamit a mai tizenéveseknek? Én oda vagyok értük, de a fele nem tudná, miről beszélek. Őszintén? Nem érdekel. Legalább van min elcsodálkozniuk...és arra is rájöhetnének, hogy nem velünk kezdődött a világ...

17/L

2016. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Utolsó: Szeretem én is glam matalt pl Skid Row White Snake és stb de az Iron Maidennek meg a Black Sabbath-nak több köze van a metalnak a fejlődéséhez persze ettől eltekintve én is nagyon szeretem es bocs ha kötekedésnek látszik de nem annak szántam 19/F
2016. jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon érdekesek. Akkor lehet mégsem változtak annyira a dolgok. Mentek a zöld kezek :)
2016. jan. 8. 11:50
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#6, én is tudom, hogy nem a metál kategóriába tartoznak, nem is azért írtam. Hanem azért, mert rock, és azért mert régi...még azoknál is régebbi, amiket a kérdező írt. Nekem az jött le a kérdésből, hogy a kérdezőnek nem tetszik, hogy a mai fiataloknak már fingjuk sincs a régi zenekarokról, és az egyetértésemre akartam rávilágítani :D
2016. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Én death és black metalt hallgatok mostanában, persze vannak kivételek.: )

Insomnium, Thrawsunblat, Amon Amarth, Lost Society, Beyond Creation, Darkthrone, Marduk, Behemoth, Tormentor.: )

16/L

2016. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Harmadikosan kezdtem linkin parkal aztán ma már behemoth és immortal a best.De még sok bandát hallgatok(rammstein,motionless in white,Hollywood undead,carach angren,upon this dawning,slipknot,asking alexandria,cradle of filth,gojira,marilyn manson,we butter the bread with butter).
2016. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!