Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik multieffekt pedált...

Melyik multieffekt pedált ajánljátok úgy használtan 70-90 ezer ft között?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy multira, egy csöves kiskombóm mellé, aminek csan tiszta csatornája van, de az nagyon szép. Metálos rockos hangzás lenne a cél. Jó lenne ha az erősítő modellek elfogadhatóak lennének árához képest. Amire szükségem lenne:Marshall plexi, jcm800, Mesa boogie, vagz valami hasonló metálos. Wah pedál is fontos lenne hogy legyen rajta, meg elfogadható minőségű effektek. Lehetőleg lehessen hangkártyaként is használni. Amiket kinéztem:Line6 pod hd500x, Line6 Firehawk, Hotone ampero, boss gt100. Lehetőleg indoljátok. Kipróbálni sajnos nem nagyon tudom,mivel balos vagyok, és nagyon kevés helyen van így lehetőség. Így is akármennyire utánuk olvasok, mindig jól jön a személyes tapasztalat. A válaszokat eloreris köszönöm!

#Orange #pedál #multieffekt #Boss #VOX #line 6 #hotoneampero #marhsall
2019. dec. 17. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A FB-os gitároscsoportokban való kérdezést jobban ajánlom.
2019. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!