Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zongorát vegyek?

Milyen zongorát vegyek?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni zongorázni, de foggalmam sincs milyet vegyek. Elektromos zongora kellene de olyan aminek van rendes lába mert engem nagyon idegesit, ha csak állványon van. Teljesen megfelelne hasznalt is ha jó állapotban van, illetve azért 150 ezernél többet nem szeretnék rákölteni.

2019. dec. 18. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg használt lesz, mert ennyi pénzből csak a legolcsóbb új hangszer jön ki. De egy próbát azért az is megér. Menj el egy nagyobb hangszerboltba, és próbálj ki néhány zongorát!
2019. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha benne van a fent megadott max árösszegben a nem elektromos zongora is megfelelne (piano) és ha lehet küldjetek linket is. 😊
2019. dec. 18. 15:27
 3/3 anonim válasza:
100%
Én ősszel vettem egy Roland fp-30ast. Az kiesik a 150ezres keretből, de pl az fp-10, ami elvileg ugyanazzal a billentyű-mechanikával bír, mint a nagyobbik, már kijön annyiból. Én végignyomkodtam a 88 billentyűs kalapácsmechanikás digi-zongorákat az olcsóbb kategóriában (Yamaha p-45, Korg b1, de messze az fp-10/fp-30 volt a legjobb hangzásban + billentyűben is.
2019. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!