Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszusgitár festést lehet...

Szalagkorlát16 kérdése:

Basszusgitár festést lehet kivitelezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemrég vettem egy basszusgitár, és egy olyan kérdésem lenne, hogy a nyak hátulját meg a fejét szeretném egy sötétebb színre lefesteni, vagy festeni, és ez miatt nem lesz rosszabb a basszer vagy van valami hátránya? Mert most vettem nem akarom hogy bármi baja legyen, ja és még ezen kívűl mit lehet festeni vagy ilyesmi? Előre is köszi a válaszokat.

2019. dec. 18. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Erősen javaslom, hogy ne festegesd a hangszert. Ha ilyen irányú vágyaid vannak, keress magadnak más célpontot. Ha mégsem hagynak békén a manók a fejedben, akkor fordulj szakműhelyhez. Ami persze egy csomó pénz, úgyhogy megismétlem: ne festegesd a hangszert! Már csak azért sem, mert egy csomót veszít az értékéből is!
2019. dec. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minek?

Engedd el inkább.

2019. dec. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valami nagyon gagyi, akkor körbemaszkolhatod, megfújhatod jó trinát zománccal, de ha kicsit is értelmesebb cucc, akkor inkább játssz a megvilágítással szerintem!
2019. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tervezed eladni, akkor vágj bele esetleg egy profival. D csak ha nem pici árnyalatról van szó ,hanem komolyabb válzoztatásról. Meg egy olcsóbb hangszeren van értelme ,ha nagyon az magad is próbálhatod, de ha kicsit is értelmesebb hangszer akkor nem ajánlom
2019. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!