Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Backstreet Boys mennyire...

A Backstreet Boys mennyire számít még menőnek manapság?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy az ezredfordulón elég menő volt, de mi a helyzet mostanság? Mert még most is adnak ki zenéket....

2019. dec. 23. 14:52
 1/9 Neurotech ***** válasza:
23%
Klasszikusnak számít, az emberek szeretnek nosztalgiázni, de menőnek nem mondanám. Akik akkor rajongtak érte azok most 30-40 évesek, a mostani tinik meg mai zenéket hallgatnak, persze mindig van kivétel.
2019. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Link?
2019. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem egyáltalán nem számít klasszikusnak. Menőnek meg pláne nem.
2019. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért még léteznek?
2019. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Lol én 19 éves lány vagyok, de amennyi számukat ismerem ,nagyon jók. Szerintem ők tényleg profik a vadulásban, nem csak idétlen hörgés, hanem tényleg van benne valami.
2019. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem 'menő, nem menő' kérdése.

Én se vagyok 30 éves, mégis ők a kedvenceim. Akkor alakultak mikor én születtem.

Ugyanúgy adnak ki albumokat, csak a magyar média nem foglalkozik már olyan szinten vele mint anno.

Viszont Japánban ugyanolyan BSB láz van a mai napig mint régen itt is, ott még mindig címlapon vannak, posztereket tesznek be róluk, külön polc volt felállítva a lemezboltokban csak a BSBnek mikor idén januárban megjelent a DNA albumuk.

Itt idén csak addig voltak újságokban amíg lecsengett a budapesti koncert utáni fellángolás. A koncerten is rengetegen voltak, és meglepően sok férfi. Jó buli volt, a BSB tagok pedig nagyon emberiek, nincsenek elszállva maguktól, az egyik tag odajött hozzánk beszélgetni, meg az arénában jött velünk mikor a folyosón sétáltunk (AJ).

Ők nem menők akarnak lenni, hanem csak zenélni, nekik ez az élet. Ők már nem csak egy banda, hanem család. Van egy dokumentumfilm róluk, sok minden kiderül.

Szoktak lenni cruise utak, 4 nap buli velük egy hajón, állandóan fellépnek a mai napig.

Jövőre folytatják a DNA tour-t, aztán jönnek újra Európába.

Azért szeretem őket mert figyelnek a rajongóikra, nem hordják magasan az orrukat, ha odamegy az ember hozzájuk akkor közvetlenek. 😊

Sokan nem tudják, hogy 2000 után sem oszlottak fel, mert ezt hiszik az emberek. Volt egy 5 éves szünet, de sosem mondták hogy feloszlanak. Nick szólózott a szünetben, Brian családot alapított, nem haragból volt szünet, hanem hogy magánéletet is alakítsanak ki maguk körül, mert az a 90es években nekik nem volt,a felfedezőjük miatt, de miután ő eltűnt a képből végre önmaguk lehettek. 2005, 2007, 2009, 2013, 2019, ezek azok az évek mikor albumot adtak ki, turnéztak világszerte. Kevinen kívül mindenkinek van szóló lemeze is. Szóval az élet ugyanúgy zajlik a BSB körül, csak a magyar média nem foglalkozik vele, így az emberek nem is fognak róluk hallani, csak ha követjük a bandát a közösségi oldalakon.

Bocsi hogy hosszú lett, nekem ők a kedvenceim, igyekeztem pár infót leírni. 😊

2019. dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

NAGYON🥺 Imádom őket...

12/L

2020. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meg utálom őket!

15/f

2021. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem hiába hogy 2-3 éves lehettem amikor mindenki tombolt rájuk
2021. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!