Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metallica St. Anger című...

Metallica St. Anger című albuma miért számít rossznak?

Figyelt kérdés
Sok albumot már végighallgattam tőlük, de nekm az egyik kedvencem.
2019. jún. 17. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Mert szöges ellentéte a korai albumaiknak. A keménység teljesen kiveszett belőle, James-nek nagyon nem áll jól az az énekelgetés, szörnyű hangja van (bezzeg ordítani nagyon jól tud). Gitárszólók nincsenek rajta. Szövegek nevetségesek. Én nem tudom, mit gondoltak ezzel az albummal (és az előtte lévő Load-ReLoad párossal), de hogy borzalmasak lettek, az biztos. A 2008-as és 2016-os albumaikkal visszatértek a thrash stílushoz, de igazság szerint azokat már meg sem hallgattam, mert elvesztettem a hitem bennük.


Szóval kb. ennyi. Ha neked tetszik ez az album, akkor tiszteletben tartom a véleményedet.

2019. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejön. Nagyon más, mint a korábbiak de nem baj. Kellő nyitottsággal kell hozzáállni. Meg nem is lehet elvárni egy zenekartól hogy mindig ugyanazt a lemezt adja ki. Az utolsó két Metallica lemez biztonsági játéka már nem annyira szimpatikus hozzáállás. Én szeretem ha egy zenekar mindig az új arcát mutatja.
2019. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen szemszögből nézzük.

Ha azt nézzük hogy ők a Thrash úttörői és ezért csak azt nézzük hogy mi az ami megfelel az adott műfajnak és a fanoknak akkor kicsit gyenge eresztés lett.Mivel tőlük az az elvárt hogy Thrash zenéket adjanak ki a kezükből.

Ha úgy nézzük mint különálló alkotást műfajtól függetlenül akkor sem éppen egy kiemelkedő darab.

De ha neked bejön akkor hallgasd csak nyugodtan és ne érdekeljen más véleménye.

Zenéket amúgy is nehéz megítélni objektíven, egyszerűen túl előítélésék vagyunk.(hisz mégis csak a Metallica albuma és nem Thrash metal, ellentmondás, tehát ezért nem számít egy közkedvelt darabnak)

Slayer-től is van ilyen album ami eltért a többiektől, Diabolus in Musica nekem bejön ahogy az összes többi is...

2019. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a szörnyű pergő hangzás miatt képtelen vagyok meghallgatni. Nem is értem, hogy gondolhatták ezt komolyan.

Számomra csak ebben a verzióban hallgatható az album:

https://www.youtube.com/watch?v=lU-UI3_6HcM


Viszont így is csak a címadó tetszik, a többi kuka.

2019. jún. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan a pergő hangja mintha egy fazekat püfölne Lars. A St. Anger számban meg a pörgős, kemény rész meg átmegy valami soft...valamibe. Nekem a Kill 'Em All a kedvencem
2019. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen az albumon, pont a pergődob hangzàsa tetszett a legjobban.
dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!