Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Grace...

Mi a véleményetek Grace VonderWaal-ről?

Figyelt kérdés

Csak 15 éves, 2016-ban nyerte 12 évesen az AGT-t saját dalokkal és egy ukulelével, és szerintem Billie Eilish-hoz képest elég alulértékelt (vagy inkább Billie a túlértékelt?). Nem tökéletes énekes(ahogy Eilish sem), de szerintem ahhoz, hogy valaki híres legyen, sztár legyen, nem elég csak jó énekesnek lenni. Van/volt benne egy kis különlegesség, egyedi, ami manapság elég ritka(ezért szeretik pl. sokan B.E-t is). Egy kicsit talán már elvesztette a karakterét, de hát ez van ha le szerződsz valakivel... Átalakítanak.

A dalait is adják/adták már párszor a zene csatornákon meg több helyen is.



2020. jan. 2. 12:57
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
#30 Szerintem egy egész dalt nem tudna végig szövegelni. Én azt vettem benne észre, hogy neki csak annyi a hibája, hogy nem tudja úgy beosztani a levegőjét, ahogy kéne meg picit bizonytalan is és emiatt sokszor elmegy a hangja és kicsit hamis is. Pont ezért ment át lassabb stílusba, és szerintem ő már nem is fog gyorsabb dalokat csinálni. Az IDLY az, ami kicsit gyorsabb. De majd meglátjuk. Talán egy rövidebb, lassabb rap rész oké lenne, én amúgy sem vagyok oda a rappért, szerintem is olyasmi stílusú zenéket kéne inkább csinálnia, mint pl. a Stray, a The City, vagy az Overrated(ez még nem jött ki), vagy olyasmiket, mint pl a Vienna(ez csak egy cover).
2020. febr. 5. 03:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!