Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Grace...

Mi a véleményetek Grace VonderWaal-ről?

Figyelt kérdés

Csak 15 éves, 2016-ban nyerte 12 évesen az AGT-t saját dalokkal és egy ukulelével, és szerintem Billie Eilish-hoz képest elég alulértékelt (vagy inkább Billie a túlértékelt?). Nem tökéletes énekes(ahogy Eilish sem), de szerintem ahhoz, hogy valaki híres legyen, sztár legyen, nem elég csak jó énekesnek lenni. Van/volt benne egy kis különlegesség, egyedi, ami manapság elég ritka(ezért szeretik pl. sokan B.E-t is). Egy kicsit talán már elvesztette a karakterét, de hát ez van ha le szerződsz valakivel... Átalakítanak.

A dalait is adják/adták már párszor a zene csatornákon meg több helyen is.



2020. jan. 2. 12:57
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok kiakadva, csak leírtam, hogy a díjak ilyen értelemben semmit nem jelentenek. De tulajdonképpen még egyikőjük sem tett le olyan nagyon nagy dolgot, hogy most akkor grammyra meg mit tudom én milyen dolgokra kéne őket jelölni, de Grace még talán mindig többet pl. azzal, hogy saját magának írta/írja(oké, már más is írt neki és van, hogy együtt írnak dalt valakivel), Billie-vel ellentétben, akinek meg tudtommal a bátyja írta a dalait sokáig. Billie-t a bátyja miatt fedezték fel, Grace pedig mondhatni saját maga miatt azzal, hogy saját maga ment az AGT-be. Ez a nem mindegy.
2020. jan. 10. 14:47
 12/31 anonim ***** válasza:

Miért annyira fontos, hogy ő maga írja? Ha valaki nem tud zenét írni, akkor nem tud, de attól függ még tehetséges.


'Mit tett le az asztalra.' ezt meglehet mondani pénzben, dalok számában, díjakban, fellépések számában.


A bátyjának pedig van tehetsége a zenéhez. Már együtt írják a dalokat.

2020. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Hát bocs, de számomra a "valamit tett le az asztalra" az nem ezt jelenti. Ezek csak díjak, de az az igazság, hogy nagyon sok ember(nem feltétlen énekesekre gondolok) van a világon, akik kaptak ilyen meg olyan díjakat, miközben nem tettek érte semmit, csak egyesek nyomják felfele őket. Ilyen Billie is. Én nem azt mondom, hogy most csak azok érnek valamit, akik maguknak írják a dalaikat, de az mellett akkor sem tudok elmenni, hogy tulajdonképpen még nem tett semmi olyat, ami miatt megérdemelné ezeket a díjakat. 1-2 oké.

De az ének tudását nem vitatom, tehetséges, a bátyja jó dalszerző, de attól még úgy gondolom, hogy túl van hype-olva nem is kicsit, Grace pedig aki szerintem sokkal többet fektet a munkájába(már a tudat, hogy magának írja 99%-ban a dalait és ráadásul nem is rosszak), alulértékelt. Ennyit akartam írni.

2020. jan. 11. 22:46
 14/31 anonim ***** válasza:

[link] 5:00-tól.


Van közös bennük.

2020. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Akkor hogyan érted? Te miben "méred". Már tényleg csak megérteni akarlak. Nem akarok vitatkozni. Mindketten szuper tehetségesek.
2020. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Miben mérem? Hát nem abban, hogy kinek mennyi és milyen díja van, miután az egyik agyon van sztárolva a másik meg nem, hanem sokkal inkább abban, hogy mennyit tett érte, mennyit fektetett a munkájába. Bocs, de számomra az, hogy valakinek a bátyja megír egy jó dalt, miközben az a valaki meg malmozik otthon(mert tulajdonképpen emiatt lett híres Billie), az semmi ahhoz képest, aki meg leül 11-12! évesen és ír magának egy saját dalt, ami ráadásul jó is(a korához képest).

A másik, egy másik kérdésben valami olyasmit olvastam, hogy Billie-t egész életében művésznek nevelték, tehát akkor ez azt jelenti, hogy biztos volt mindenféle tanára is. De azt pl. tudtad, hogy Grace-nek nem volt énektanára és YouTube-ról tanult meg ukulelézni úgy, hogy az anyja nem hitt benne? Azért ez sem nagyon mindegy. Billie segítséggel van ott ahol, ami végülis nem baj egyébként, mert segítség nélkül nehéz, de az mellett nem szabad elmenni, hogy Grace meg mondhatni magától tart ott ahol, hisz az AGT nem segítség, az csak egy lehetőség, egy kis löketet ad max., de hiába jelentkezel, ha nem vagy jó, akkor nem ér semmit.

Én sem veszekszek egyébként, csak nem értem a felesleges hype-ot most Billie-n, úgy gondolom, hogy Grace már most többet tett le mondhatni egyedül, mint ő segítséggel.

2020. jan. 13. 00:09
 17/31 anonim ***** válasza:

Billie az Billie, Grace az Grace. Mindkettő máshogy tehetséges. De inkább arról beszélgessünk, hogy miért hiszi néhány agyament vadbarom azt, hogy Grace fiú vagyis, hogy transz.


[link]

2020. jan. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
#17 Azt ugye vágod, hogy az ilyenek mindenkiről kitalálnak valami baromságot?
2020. jan. 13. 20:11
 19/31 anonim ***** válasza:

Nem is malmozik. :D

Ő is ír dalokat.


Imádnám, ha igazából fiú lenne Grace.

2020. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Miért imádnád?

Én arra, hogy fiú adok max. 1% esélyt. De igazából nekem mindegy, hogy milyen nemű.

2020. jan. 13. 23:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!