Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Grace...

Mi a véleményetek Grace VonderWaal-ről?

Figyelt kérdés

Csak 15 éves, 2016-ban nyerte 12 évesen az AGT-t saját dalokkal és egy ukulelével, és szerintem Billie Eilish-hoz képest elég alulértékelt (vagy inkább Billie a túlértékelt?). Nem tökéletes énekes(ahogy Eilish sem), de szerintem ahhoz, hogy valaki híres legyen, sztár legyen, nem elég csak jó énekesnek lenni. Van/volt benne egy kis különlegesség, egyedi, ami manapság elég ritka(ezért szeretik pl. sokan B.E-t is). Egy kicsit talán már elvesztette a karakterét, de hát ez van ha le szerződsz valakivel... Átalakítanak.

A dalait is adják/adták már párszor a zene csatornákon meg több helyen is.



2020. jan. 2. 12:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Bírom Gracet, de Billiet jobban.
2020. jan. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

#21 Értem. Amúgy nem veszekszek, vagy ilyesmi, ne érts félre. Hagyjuk is inkább a témát.


És AURORA-ról hallottál már? Én annyira nem bírom mondjuk, de Grace-hez hasonlítják. Vagyis inkább fordítva. Azért kérdezem, mert mivel Grace is és Billie is alternatív stílusú inkább, azért lehet ő is tetszene neked. De ő is elég alulértékelt.

2020. jan. 15. 08:17
 23/31 anonim ***** válasza:

Aksnesről? Igen. Nagyon jó!!!

Még Bea Millert is. Őt ismered?

2020. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

#23 Igen, rá gondolok.


Bea Miller? Nem nagyon hallottam még róla. Utána nézek.

2020. jan. 16. 22:46
 25/31 A kérdező kommentje:

Omg! Elindítottam a feel something cimű számát és amikor elkezdett énekelni rögtön eszembe jutott Grace róla. Hasonló hangkarakter. Majd még nézek róla videókat, csak most elég rossz a net, nehezen tölti be a videókat.


Amúgy ha esetleg nem tudsz róla, akkor Grace szerepel egy filmben, mint főszereplő, az a címe, hogy Stargirl(nem a szuperhősösre gondolok), ami egy 2000-es sikeres könyről van írva. Billie-ről meg azt olvastam, hogy a következő James Bond filmhez fog zenét írni.


De ha már itt az alternatív énekesekről van szó, akkor Asley-t és Malenie-t is ismered, ugye?

2020. jan. 16. 22:59
 26/31 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem Asley, hanem Halsey!!! Keverem néha a neveket egy kicsit.
2020. jan. 16. 23:06
 27/31 anonim ***** válasza:

Még nem láttam, de biztosan szuper jó lesz.

Ismerem őket. Imádom őket! Ashley az igazi neve, szóval majdnem azt írtad. :D

2020. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Megnéztem a trailert. Biztosan jó lesz!

Amikor a kocsi mellé lefeküdtek.. Az annyira édes volt! Köszi, hogy szóltál. :D

2020. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Nincsmit. Viszont csak Disney+-os. Nekem nincs olyanom. Nagyon nem is tudom, hogy hogyan működik. Remélem ha sikeres lesz a film(elvégre a könyv, amiről csinálták az sikeres), akkor rendesen TV-ben is leadják, vagy valaki felteszi YT-ra valahogy.
2020. jan. 17. 19:51
 30/31 anonim ***** válasza:
64%
Én azt bírom Grace-ben, hogy nem ragad le egy stílusnál, mint pl. Billie, ha már róla is beszélünk. Ő tud újat mutatni, ha akar, sok hangszerhez is ért. Viszont tény, hogy már ő is inkább ez a pop énekes, de szerintem az ilyen indie meg jazz stílus az, ami nagyon jól áll hozzá. De megnézném azt is, hogy hogy tud rappelni. Szerintem bőven tudna.
2020. febr. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!