Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mivel lehet az elszíneződött...

Mivel lehet az elszíneződött elektromos gitárt rendbe rakni?

Figyelt kérdés
A gitár fehér rész besárgult az évek alatt, és csak a hangszedők fehérek, amik elég rosszul néznek így ki. El szeretném adni, viszont jó lenne először rendbe rakni. Van valakinek bármi ötlete?

2020. jan. 4. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2020. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Sokan vagyunk, akik szerint kimondottan jól áll egy gitárnak, ha látszik rajta a kor. Úgyhogy így is egész biztosan megtalálnád a vevődet, ha egyébként minden rendben. Egyébként egy általános konyhai súrolószerrel (pl cif) el tudod tüntetni a makacsabb rárakódott dzsuvát. Nyilván ha újkorában vajszínű volt a gitár, nem lesz hófehér.
2020. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy volt rajta matrica, es alatta fehér maradt, szóval elég csúnya ez az elszíneződés, de köszi, kiprobalom a cifet
2020. jan. 5. 08:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben szét akarod karcolni, hajrá... Értelmesebbeknek pedig a fentebb linkelt videó lesz jó.
2020. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Túrórudi, megint hoztad a formát... miért nem smirglit javasoltál szegénynek?
2020. jan. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, mindketten hozzuk a formánkat. Én most is adtam egy jó választ egy kérdésre, téged meg megint idefosott a fene okoskodni, ha már annyi eszed nincs, hogy értelmes választ adj.
2020. jan. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy jót akartál, de 6 órás áztatás egy meleg löttyben nem jó a gitárnak, anyu.
2020. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a jó a magyarokban, hogy mindegyikük okosabb mindegyiküknél.
2020. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
holy shit, amúgy a Cif nem szedi le
2020. jan. 8. 08:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha csak a koptatólap sárgult meg, abból vehetsz újat. Típustól, márkától függően pár ezer forintos tétel.

Ha a gitártest kezdett el öregedni, azzal házilag nem nagyon érdemes foglalkozni. Szakember újra tudja festeni, lakkozni, de az már egy komolyabb beruházás. Ha úgyis el szeretnéd adni, szerintem nem ér annyit a dolog. Ha amúgy jó a hangszer, akkor aki lát benne fantáziát, az sárgán is el fogja vinni.

2020. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!