Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyikre menjek el a 4 fesztiv...

Melyikre menjek el a 4 fesztivál közűl?

Figyelt kérdés

Szin, Strand, Efott vagy Volt

Melyik a legjobb fellépők, árak, csajozás és egyéb programok érdekelnének. Szekszárdi vagyok, midegyikre mennek jó haverjaim/barátaim 1 egész hétre. BS-re akarok menni, úgyis oda megy legjobb haverom is. De arra sajna úgy nézz ki nem lesz pénzem. Mert, hogy Horvátországba is megyünk nyaralni és nem lesz olyan meló amivel mind2-öt fizetni tudnám (ott monjuk egy ultra europe-t adnék!) . A nyaralást pedig nem hagyom ki. És én ha fesztiválozni megyek, nem tudom megállni, hogy ne piáljak. Rendelek neten is valami 15k-s gint addigra, bármelyikre megyek. Ott Kint/Bent is innék valszeg bombayt meg grants whiskit! Meg csinálnék egyéb dolgokat is, tehát nem szükösen akarok csak kijönni. A 2019-es campuson voltam, de az nekem nagyon nem adta. Fellépők terén sem, Alan walker meg végképp nem. Emberek is bunkók voltak, bár ez mindenhol eloszlik. Gondolom mi épp a bunkóbbakba futottunk bele :D. Limp Bizkid mondjuk adta :D! Vannak fellépők is akik engem érdekelnének pl wiz khalifa, eminem, post malone mert ők tényleg igazi jó rapperek vagy dj-sek közűl quintino, makj, deorro, kshmr, bassjackers, hardwell, stadiumX, meg kár, hogy avicii már nem léphet fel többet sehol :(! Ők remélem valamelyiken ott lesznek!



2020. jan. 6. 23:25
 1/4 A kérdező kommentje:
De lil uzi vert, 21 savage, snoop dog is igazi rapperek. Ők is érdekelnének!
2020. jan. 6. 23:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalat alapján a Volt nekem nagyon tetszett, míg az efott nem annyira.
2020. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Voltra járok, idén lesz a hatodik alkalom, hogy megyek. Bár az új helyszín nekem nem annyira jön be, kint van a pusztán, 0 árnyék. De a buli mindig állati és még egyszer sem futottam bele bunkó emberbe.
2020. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És a többi fesztivál? Az már mondjuk egy hátrány ha nincs árnyék. Mert a sátrazás olcsóbb mulatság lenne! Mint a szállás.
2020. jan. 8. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!