Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a mai zeneszámok...

Szerintetek a mai zeneszámok közül lesz olyan, ami legendásnak számít és évtizedek múlva is ismerni fogják?

Figyelt kérdés
Mert egy-egy Beatles- vagy Queen-dalt mindenki tud mondani, Madonnától vagy Michael Jacksontól mindenki tud dalokat, de még Britneytől is. Mostaniaknál van erre esély, vagy már a netnek köszönhetően úgy felgyorsult az újabb és újabb dalok áradata, hogy mindenre csak rövid ideig emlékszünk?

2020. jan. 8. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Biztos lesz, de nem a futószalagon gyártott slágerek lesznek.
2020. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
83%

Előadók biztosan, konkrét zeneszámra nem esküdnék.

Szerintem, akik hirtelen kerülnek a csúcsra, azok ugyanolyan sebességgel el is fognak tűnni. Aki időt áldozott a karrierjébe viszont szvsz megmarad. pl.: J.Cole-t ilyennek tartom.

2020. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Már most is vannak ilyenek: PSY, Redfoo, Coldplay egyes számai. Igazából nem is kell konkrétan kimondanom, hogy melyik számokra gondolok, mert mindenki tudja már az eladó nevéből is. Akármelyiket benyomják 50 évvel később, mindenki rá fog ismerni.
2020. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Én mondjuk Britney-től és a Beatles-től konkrétan nem tudok, de a többitől igen, többet is! Szerintem 1957 és 2013 között készültek a legjobb zenék, amik több ezer nagy slágert vonultatnak fel, viszont az utóbbi 7 évben csak elszórtan pár slágermorzsa, ami tényleg jó, de azon kívül... Amik szerintem esélyesek rá, hogy évtizedek múlva is ismertek legyenek, örökzöldek:

Luis Fonsi - Despacito

Timati & DJ Antoine & Kalenna Harper - Welcome To St. Tropez

Mike Candys & Evelyn & Patrick Miller - One Night in Ibiza

Pitbull & Marc Anthony - Rain Over Me

Psy - Gangnam Style

Lady Gaga-számok

2020. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem valószínű, mert azokat a mai zenéket, amik érnek valamit, ma sem ismeri a legtöbb ember.
2020. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös, írnál pár ilyet?
2020. jan. 9. 00:43
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Külföldön Airbourne, White Wizzard, Wolfmother, DragonForce. Magyarországon Dalriada, Tündérvese.
2020. jan. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Adele Hello, Ariana Grande No tears left to cry, Bruno Mars Uptown Funk
2020. jan. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
A felsoroltak egyike sem volt annyira felkapott, hogy bevésődjön az emberek fejébe. :) Az, hogy mi válik legendássá, az nem azon múlik, hogy művészi értelemben mennyire jó az adott szám. Sokkal inkább, hogy mennyire lett felkapott, mennyire hypeolták a számot világszerte.
2020. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
#3 #9 Amiket te felsoroltál, abból PSY-tól a Gangnam Style-t ismerem, gyanítom, hogy több száma nem is volt, és azt az egyet is elfelejtik 10 éven belül. A Redfoo-ról életemben nem hallottam, a Coldplay-nek a létezéséről tudok, de egy számukat sem hallottam soha. Lehet, hogy mind felkapott, de egyik sem ér annyit, hogy a következő generáció emlékezzen rá. A kettő együtt kell ahhoz, hogy egy számból vagy előadóból örökzöld legyen, ilyet viszont a jelenkorból nem tudok.
2020. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!