Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha Billie Eilish grammy-t...

Ha Billie Eilish grammy-t kap, akkor?

Figyelt kérdés
Akkor az lényegében azt jelenti, hogy az összes olyan valódi tehetséges énekest semmibe veszik, akik tettek is le valamit az asztalra és mégsem kaptak grammy-t?

2020. jan. 9. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem
2020. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az csak egy díj. Elismerés, nem minősítés.
2020. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Igen, az egy elismerés, tehát az azt jelenti, hogy a többi sokkal jobb énekest, akik tettek is valamit azért, hogy ott legyenek ahol most és mégsem kaptak elismerést, azokat tulajdonképpen nem ismerik el eléggé. Ez szomorú.
2020. jan. 10. 21:25
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez csak azoknak számít, akik törődnek vele. Az a lényeg, hogy a te számodra mekkora értékkel bírnak az előadók.

És egyébként sem így működnek ezek a dolgok. Csak azért, mert valakit a legjobbnak titulálnak valamiben, attól még a többit nem tartják nullának

2020. jan. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Azt egy szóval sem írtam, hogy nullának tartják őket, de akkor ezek szerint Billie-t többre tartják, csak nem tudom hova. Én nem mondom, hogy Billie sz@r, de sokkal több olyan énekes van nála, akik ezerszer jobban megérdemelnék a jutalmat, mint ő és mégsem? Oké, még nem kapott grammy-t és remélem nem is fog még, de már azt nem értem, hogy egyáltalán hogy tudták grammy-ra JELÖLNI? Nem rá ér még pár év múlva? Mit csinált ő tulajdonképpen? Kb. semmit. Csak agyon van feleslegesen sztárolva. Pár év múlva a kutya nem fogja tudni ki az, mert találnak a gyerekek valami újabb jött-ment tinisztárt. Végülis oké, ilyen értelemben had kapja meg aztán had büszkélkedjen vele míg egy fél évig. Felőlem.
2020. jan. 11. 07:46
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

A nézettségét és a reakciókat nézve azért elég erős öt ,,jött ment tinisztárnak" titulálni, az egy dolog hogy neked nem tetszik, amit csinál, de a többségnek igenis tetszik, ezt el kell fogadnod, habár ez téged úgysem érdekel amit írok, te olyan válaszokat vársz, akik veled értenek egyet, mivel elfogult vagy és nem érdekel a valóság csak az hogy megerősítsenek a véleményedben!

Nyilván sokan vannak, akik jobban megérdemelnék, de ez már csak személyes zenei ízlésen múlik, hogy szerinted ki érdemelné meg jobban

Igazából teljesen mindegy ki kapja azt a nyamvadt díjat, úgyis lesz egy réteg akik szerint más jobban megérdemelte volna

2020. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 Hogy te milyen okos vagy. :O Elképesztő. Lehet, hogy sokan szeretik, de ez nem változtat azon a tényen, hogy még csak 1-2 éve van pályán a csaj, mások meg már legalább tíz éve güriznek, úgyhogy szerintem ő érdemelné meg a legkevésbé a díjat. Ennyi idő alatt nem lehet olyan sok mindent letenni az asztalra, hogy megérdemeljen egy Grammy-díjat, bár az én szememben ez a díj nem másról szól, csak a hírnévről. Billie egyedül azért lett jelölve, mert ő van éppen a legjobban felkapva, de 3-4 év múlva már arra sem fognak emlékezni az emberek, hogy ki is volt ő.
2020. jan. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

# 7 Ha már ennyire tisztában vagy azzal mi lesz 3-4 év múlva esetleg nincs kedved megosztani a lottószámokat? Vagy legalább azt, hogy mire alapozod ezt a feltevésed, hiszen a trendek alapján a népszerűsége egyre csak nő, a koncertjeire gyakorlatilag órák alatt elfogy több tízezer jegy, nem adott még olyan koncertet ami nem volt teleházas

Az persze kérdés hogy fen tudja-e tartani az érdeklődést, de ezt nem hogy te még ő maga se tudja, az ilyen dolgokat nem lehet előre látni, hogy sikerül-e meglovagolnia a trend hullámot

Amúgy érdekes hogy mennyire ellene vagytok hogy Grammy-t kapjon, de egy olyan előadót nem mondtatok még, aki szerintetek jobban megérdemelné!

Ez csak elfogultság amit ti képviseltek!

2020. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Arra alapozom ezt a feltevésemet, hogy az összes ilyen egy év alatt felfedezett sztár eltűnik a süllyesztőben nagyon rövid idő alatt, manapság már egyikről sem hallasz semmit. Adele, Sia meg Ed Sheeran is baromi nagy sztárok voltak néhány éve, most meg már konkrétan sehol nem látod a nevüket. Minden hírességnek lejár egyszer az ideje, így neki is. Folyton jönnek új énekesek, akik körül nagyjából másfél évig tart a hype, aztán találnak az emberek valaki mást, akit lehet isteníteni. Szerintem Lana Del Rey nagyon megérdemelne egy Grammy-díjat, bár az én szememben nem lesz egy sztár azért nagyobb, mert kapott egy ilyen elismerést. Rajta kívül szinte az összes itt található zenész is simán megérdemelte volna ezt a díjat, mert ezerszer több munkát fektettek bele a zenébe, mint amennyit Billie Eilish valaha is fog: [link]
2020. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg pont te vagy elfogult. Mi kivel szemben vagyunk azok? Nem értem. :D
2020. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!