Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudnám a metálos haveroma...

Hogy tudnám a metálos haveromat rávenni, hogy tanuljon meg gitározni?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve mondogatom neki, hogy milyen jó lenne, ha megtanulna gitározni legalább egy alap szinten, és akkor tudnánk együtt zenélni (én dobolok), van is otthon egy akusztikus gitárjuk, amin tudna tanulni, és ideje is lenne. Persze nem akarom ráerőltetni, ha nem akkor nem, de nem hiszem, hogy ez olyan rossz dolog lenne, igazából egész nap zenét hallgat mindenhol, viszont még egyszer sem vette elő otthon a gitárt, hogy legalább megpróbáljon játszani rajta kíváncsiságból, ami szerintem elég fura, mert a legtöbb ember ilyenkor legalább megpróbálná szerintem, még ha nem is tud gitározni, viszont őt teljesen hidegen hagyja valamiért a hangszeren való játék. Szerintetek rá lehetne venni vagy hagyjam?

2020. jan. 10. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hagyd
2020. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mojjo ***** válasza:
100%
Ha nem érdekli, nem fog megtanulni, hiába erőlteted.
2020. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
sehogy
2020. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hagyjad.

Ahhoz hogy valaki nekiálljon egy hangszeren játszani leginkább kitartás és elhivatottság kell, ezek hiányában sokra nem megy az illető.

2020. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Némi verés sokat tud használni :D
2020. jan. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. Talalj olyan barátot aki tud gitározni.
2020. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsmondat: nem érdekli.

Max. meghozhatod a kedvét, de az se garantálja azt,hogy gitárhoz nyúl. Igaz, mi mással jöhetne meg a gitározáshoz a kedv, ha nem azzal, hogy "én is el akarom játszani" vagy "én jobb zenét csinálok!".

nekem annó, rövid ideig lett volna kedvem elkezdeni gitározni. Azonban akkor is túl macerásnak gondoltam: venni gitárt, eljárni valahova, ahol lehet gitározást tanulni, fizetni az órákért, gyakorolni, hallgatni a közelben élők véleményét...


Úgyhogy rávenni nem igazán lehet...arról lehet szó, hogy valami meghozza a kedvét. De az, hogy kivűlről rá akarják erőltetni, amit nem akar, az nem sok sikert takar.

2020. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Távirányítható hereszorongatóval.
2020. jan. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy a csajoknak bejönne
2020. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Próbáld meg hogy elviszed garázsba ahol zenéltek és a kezébe nyomsz egy elektromos gityót. Ha ettől nem jön meg a kedve hogy együtt nyomjátok akkor hagyjad és menjen a dolgára.

Anno nálam így történt meg és attól kezdve harminc éve gitározom.

2020. jan. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!