Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nyalja az egész világ...

Miért nyalja az egész világ Billie Eilish seggét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet nyers leszek, de baromira bosszantó dolognak tartom, hogy itt tart a könnyűzene. Egy kis feltűnősködő tini flegma csaj énektudás nélkül vergődik egy klipben. Nem értem. Esetleg állhat mögötte valami nagy név?


Lehet rajongani a nagy mainstream nevekért, mert ez divat amúgy is a fiataloknál, de ha objektív fejjel gondolkodok, tényleg nem értem az egészet. Tudom, talán nem ez az élet legnagyobb problémája, de mégis kíváncsi lennék a nagy "miért"-re.



2020. febr. 27. 09:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
A mai fiatalságnak ez kell, én sem vagyok sokkal idősebb (24) mégsem tartom zeneileg tehetségesnek ezt a csajt. 1 száma van, ami fülbemászó a Bad guy, a többi gyengus. Nézd meg a mai tizenéveseket, ugyan úgy néznek ki és ocsmány vastag talpú cipőben járnak. Nem érdekli őket semmi, csak a lájk meg hogy ne lógjanak ki a többi közül.
2020. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem hidegen hagy.
2020. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy páran azért, mert tudnak a szövegeivel azonosulni, a többi meg divatból hallgatja.
2020. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%

Népbutítás az egész. Lehet te nem tudod, de miután kijött a James Bond zenéje, azután vagy 2 millióval megnőtt a rajongótábora. Olyan érdekes, nem?

Direkt kérték fel, hogy ő csinálja a következő James Bond filmhez a zenét, hogy elhidd, hogy milyen jó(khmm, nem), sajnos az embereket, főleg a fiatalokat könnyű befolyásolni.

2020. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
66%

utolso, jo nagy hülyeseget irtal.

minden embert lehet befolyasolni (lasd 60 evesek kapjak az utalvanyt meg a kilo krumplit, hogy fideszre voksoljanak). itt a hangsuly nem a koron van, hanem az emberi hülyesegen. azt lehet befolyasolni aki hülye.

2020. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 veterán vas ***** válasza:
85%

"..egész világ.."?


Már ne is haragudj, de pl. én sem.

Szerintem rajtam kívül, akad még "néhány" millió ember, akiknek szintén nem jelent semmit B.E., de ha úgy gondolod, te nyugodtan bosszankodj ezen. :D

2020. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Sajnos 28 éves fejjel látom, hogy a fiatalok mennyire érdektelenek. A zenével is foglalkozok, de akkor is érthetetlen számomra az egész. Oké, legyen sikere bárkinek, akinek minimális tehetsége is van, de hogy tényleg, az ember bárhová elmegy és mindenhol beszélnek erről a díszmajomról, ez már sok.
2020. febr. 27. 11:45
 8/26 anonim ***** válasza:
74%

#5 Most komolyan emiatt a kis dolog miatt kellet beszólni?


Mekkora retardáltak néha az emberek.

2020. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

Mindig vannak felkapott nevek, neked egyszerűen Billie nem szimpatikus, ez van. Miért olyan népszerű Ed Sheeran, Drake, Taylor Swift, vagy miért volt pár éve Selena Gomez, Lady Gaga vagy a One Direction? Mindegyikről felteheted ugyanezt a kérdést. Nem hiszem hogy Billie annyival kevesebb értéket teremtene náluk.


Biztosan neked is vannak kedvenc előadóid, hallgasd akkor őket. Teljesen felesleges azzal foglalkozni hogy mások mit csinálnak. Én sem hallgatok mainstream popot de miért zavarna ha valakinek ez tetszik? Miért akarnád objektíven megmagyarázni valakiknek az ízlését, pláne hogy fiatalokról van szó akik könnyen befolyásolhatók és sok tekintetben instabilabbak? Miért akarsz objektíven megítélni valamit ami amúgy egy teljesen szubjektív dolog?

2020. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%

Billie Eilish csaj? Ó... nekem ez új :)

Azt hittem, valami kiscsávó.


Belehallgattam pár dalába. Az a tipikus "5 másodpercet hallgatok belőle aztán nyomom tovább" típusú tök unalmas popzenécske. Egyébként jó hangja van, főleg, hogy ilyen fiatal.

2020. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!