Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Billie Eilish tényleg annyira...

Billie Eilish tényleg annyira tehetséges vagy csak túl van hypeolva?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem tudom eldönteni. Alapvetően szimpatikus személyiségű a lány, de a koncertfelvételeken nagyon minimálisnak tűnik a hangterjedelme. Aztán kitudja nekem tényleg bot fülem van a zenéhez, de tényleg említhetjük-e egy lapon a világ nagy énekesnőivel, mint pl. Christina Aguilera vagy Amy Winehouse mondjuk?

2020. febr. 10. 01:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
54%
A hangterjedelme? Egészen mély hangról iszonyat magasig tud menni, szóval azzal szerintem nincs baj. Az már más kérdés, hogy nem tudja úgy kiereszteni a hangját mint Aguilera. Ő nem az az énekes, aki a hangja erejével énekel nagyot, hanem inkább a lágy tónusaival. olyan, különleges. Legalábbis én így látom.
2020. febr. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%
Persze részben túl is van hypeolva, hiszen a dalai többségében tinédzsereket szólít meg, akik ma a trend teremtői. A hypeolás kvázi elkerülhetetlen. De ami hypeolva van, az nem feltétlen rossz, hisz azért mégsem véletlenül hypeolt.
2020. febr. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
49%
A popzene előadóművészet, nem énekverseny :) Az énekesek nagy része hamis, de attól még élvezhető.
2020. febr. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
24%
Ehh kérdezo: "szimpatikus személyiségu" lány?! Ez a beteg 3,14csa?! Láttál te már rgy klippet is tole? A mai popzene iparban o csinálja a legmegkérdojelezhetobb mondanivalójú klipeket és zenét. Pl. Bury a Friend. Szerintem énekelni se nagyon tud, mondjuk Elle Kinggel összehasonlítva. Ha már világsztár világszínvonalon kéne énekelnie. Mellesleg szerintem tuti szív valamit, mert mindig olyan feje van, mint aki most ébredt fel.
2020. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
48%
Billie egyébként tud azért énekelni szerintem, csak direkt megmásítja a hangját, hogy különlegesnek tűnjön, hogy kitűnjön a tömegből, de egyébként meg tipikus egyszerű énekes lenne, ami egyébként még sokkal okésabb is lenne részemről. A zenei stílusa pedig megint csak minden, csak nem különleges. Tulajdonképpen csak összerakott 2-3 stílust. Mindig elfelejtem mi is annak az énekesnőnek a neve, de a lényeg, hogy ő is alternatív és már párszor megemlítették őt itt, amikor Billie-ről volt szó, a másik stílus a Nordic, pl. Aurora Aksnes, aki egyébként sokat inspirálta Billie-t csak ezt a kedves fanoknak el tetszik felejteni, a harmadik pedig tipikus ez a pop és lám, megvan Billie stílusa. Azért van ennyire túlhype-olva, mert különlegesnek tűnik, annak próbálja eladni magát, a tinik meg beveszik, de tulajdonképpen csak egy egyszerű énekes, aki megváltoztatja a hangját, közben pedig úgy nagyon saját stílusa sincs, csak úgy tűnik.
2020. febr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Először egyáltalán nem tartottam tehetségesnek, aztán mostanra a kutakodásoknak hála valamennyire meggyőzött. Egy két szám egészen megfogott. Azthiszem #1esnek lehet igaza. Az hiányozhat, hogy nem tudja kiereszteni a hangját, ami azért egy világszínvonalúnak titulált énekesnőnél szerintem elvárható lenne.

Amúgy #2es egyáltalán nem drogozik, ha jól tudom még a cigit sem próbálta és ilyen szemontból jó példa akar lenni.

Még mindig megoszlik a véleményem róla, mindenesetre köszi a válaszokat. Nem tudom miért érdekel ennyire, de várom a továbbiakat még, akinek van véleménye. :)

2020. febr. 10. 23:14
 7/34 anonim ***** válasza:
54%
Véleményem szerint nagyon túlértékelt szegényke. Persze van egy kis hangja, de a fent említett előadókkal soha az életben nem említeném egy lapon, az már szinte bűncselekmény lenne. A stílusa sem egyedi, csak néhány régi trendet elevenített fel modernebb változatban, amit igazából bárki meg tudna csinálni, nem kell hozzá zseninek lenni. Most még iszonyatosan körbe van nyalva a divatdepis kislányok által, de én a nyakamat teszem rá, hogy 2-3 év múlva már a fene sem fogja tudni, hogy ki az a Billie Eilish. Az a baj, hogy túl hamar robbant be, aminek mind tudjuk, hogy mi lesz a vége. Most az emberek túlnyomó része csak azért hallgatja, mert éppen menő, viszont pár év múlva már iszonyatosan gáz lesz visszatekinteni rá. Én már nem tudok meghatódni az ilyen búvalcseszett sztárokon, egyszerűen semmit nem váltanak ki belőlem. Mondjuk azért él még bennem a remény, hogy majd a távoli jövőben jönni fog valaki, aki tényleg képes lesz mutatni nekünk valami igazán forradalmit, hátha. Addig muszáj lesz ezzel beérni, bár én nem hallgatom a számait.
2020. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Számomra még mindig érthetetlen, hogy miért robbant be ennyire😀 de akkor nem vagyok vele teljesen egyedül. Állítólag 5 grammyt nyert. Nem az a bajom, hogy tevékenykedik, de milliószor tehetségesebb énekesek nem kapnak negyed ennyi elismerést. Jo az túlzás, hogy bajom. Annyira nem visel meg, csak érdekes.
2020. febr. 13. 21:46
 9/34 anonim ***** válasza:
60%
szerintem sem nagy szám a csaj. ahogy az utolsó válaszoló is írta, túl korán lett híres, aminek az lesz a következménye, hogy ki fog égni még idő előtt. egyszerre kapja a jobbnál jobb ajánlatokat, mert ugye ebből van pénz, ezért képtelen kiélvezni úgy igazán bármelyiket is. akinek hirtelen zúdul ennyi lehetőség a nyakába, az száz százalék, hogy elég rövid idő alatt feledésbe fog merülni. az ilyenek nem sokáig maradnak a zeneiparban.
2020. febr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
65%

[link]

Azért 3:25-nél elég jól kieresztette a hangját. Meg azért valljuk be, különleges a hangszíne, és piszok jól énekel élőben is. Az nem az ő hibája, hogy más, nála tehetségesebb énekesek nem futnak be.

2020. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!