Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Billie Eilish vagy Elvis Presley?

Billie Eilish vagy Elvis Presley?

Figyelt kérdés

2020. jan. 27. 11:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
22%
Ne sértsd meg ezzel Billie-t, mellette Elvis tehetsége eltörpül.
2020. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Wolfgang Amadeus Mozart.
2020. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

#1 és #2 😂😂


Szerintem ez a lány egy legenda lesz, jópár év múlva majd az unokáink arról fognak mesélni az unokáiknak, hogy milyen jó és élvezetes koncerteket adott le, milyen mesterműveket alkotott és hogy milyen egy nagy zenei csoda a világtörténelben. Már látom magam előtt a jövőt.

2020. jan. 27. 12:05
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Azért egy Lil Pump és egy Billie Ellish között óriási különbség van. Nem is tudják milyen valójában Billie Ellish. Kicsit utána kellene nézni.
2020. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, hogy a dünnyögést vagy az éneklést szereted hallgatni.
2020. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező: ha így látod, akkor szerintem megérett a világ a pusztulásra. 😂
2020. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
#6 Ez irónia, az 1-es válasz is irónia volt.
2020. jan. 27. 21:39
 8/33 anonim ***** válasza:
68%
Szégyen szegény Elvisre nézve hogy egy ilyen ócska 3,14csához egyáltalán hasonlítják a nevét. Elvis egy legenda, a másik egy nulla, kb. mintha azt mondanám ki a jobb énekes, Jacko vagy Justin Bieber, vagy ki a jobb rapper, 2Pac vagy Lil Pimp. Ég és föld a különbség. Ez az Ájlis még a mai extra tré felhozatalból sem emelkedik ki, Elvis meg (még ha jócskán elavult is mára a stílus amit képviselt) még így 50-60 év távlatából is kiemelkedő tehetség.
2020. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
#8 Egyetértek. Én lenézem Eyelash-t, kíváncsi vagyok ki fog majd a helyére lépni, mármint hogy ki lesz a következő agyon sztárolt tinisztár.
2020. jan. 27. 22:04
 10/33 anonim ***** válasza:
83%
Eilish-t csak azért hallgatják az emberek, a sok kis depis tini, mert nincs más és mert "menő" meg divat. A bátyja megírt neki egy számot, miközben ő biztos malmozott otthon, pár embernek megtetszett, aztán a többi ment utánuk, mint a birkák. Ezért lett csak híres Eilish, semmi másért. De igazából, hogy ha megkérdezel egy Billie fant, hogy mit szeret benne, akkor nem fog tudni rá adni érdemleges választ, mert tulajdonképpen nem is tudja, hogy miért hallgatja, hogy miért szereti, csak egy kis birka, aki divatból hallgatja. Ez ugyanolyan, mint az öltözködés. Sok ember azért öltözködik úgy ahogy, mert a többiek is úgy öltözködnek. Ez a divat lényege. Én sajnálom azokat a fiatal énekeseket, akik próbálnak "feltörni" úgymond, de nem tudnak az ilyen agyonsztárolt Billie meg Ariana sztárocskák miatt.
2020. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!