Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért kapott Koncz Zsuzsa...

Miért kapott Koncz Zsuzsa Kossuth-díjat, és Cserháti Zsuzsának miért kellett bánatában meghalnia?

Figyelt kérdés
Kövezzetek meg nyugodtan, de én ezt akkor sem tartom igazságosnak...
2010. júl. 25. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
jókor volt jó helyen a Cserháti meg nem.Hát ilyen az élet csak a művész világban még feltűnőbb az ilyen.
2010. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát cserhátinak elpattant egy ere abban halt meg különben sem volt annyira szomorú
2013. dec. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
64%

erdős péter (hankiss ágnes apja, vitézy dávid nagyapja) maga nyilatkozza, hogy munkaidejéből napi több órát fordított koncz zsuzsika egyengetésébe.

Cserháti pedig erre nem volt hajlandó, tehát nem akart prostituálódni, egy rtl klubbos éjféli műsorban láttam, hogy felajánlottak neki az elvtársak a karriert, ha eltölt egy kis időt a szereposztó díványon, de erre nem volt hajlandó ezért kénytelen volt alantasabb helyeken énekelni


pedig nem kérdés kinek van szebb, profibb hangja

2014. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
karrierrjének egyengetésébe , term. :)
2014. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az életben rengeteg igazságtalan és logikátlan dolog van, ez csak egy a sok közül. Koncz kihasználta női mivoltát karrierje érdekében, ez sikerült is, sokan még ma is elhiszik, hogy kiváló énektudása vitte ide.
2014. ápr. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként Cserháti a '70-es években is kiválóan énekelt, de hangszíne nem volt akkoriban divatos, inkább furcsa. Koncznak természetesebb volt a hangja, és akkor ez volt a divat. Jobban hasonlított a hétköznapi halandók hangjához.
2014. ápr. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez utóbbit nem tudom, miért írtam, nem kapcsolódik a témához, törölve.
2015. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!