Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy fussak be a zenei világba...

Hogy fussak be a zenei világba hogy sokan hallgassanak?

Figyelt kérdés

Pár napja elleztem zenélni magunk kozott szolva szerintem jo lett a zenem de nem nagyon nezi senki nem osztjak meg pedig 30feliratkpzom van. Ajánlottak hogy fektessek be mert jo hangom van befektettem de igy se halgatnak sokan.

Mit csináljak hogy többen nézzenek?


2020. ápr. 1. 17:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez lenne az vigyázzatok 18+
2020. ápr. 1. 17:12
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég butának tűnsz.. 30 feliratozó? Vicc.. Sosem fogsz befutni tesó. Menj aludj inkabb
2020. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 1. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiatal rapperekből jelenleg borzasztóan telített a piac, boldog-boldogtalan ezzel próbálkozik most. Az már előny, ha magad rakod össze az alapot és ki tudsz alakítani egy egyedi és hiteles stílust, de a befutás inkább kapcsolatokon és szerencsén múlik, mint a tehetségen.
2020. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jajj édesf@$zom... :D
2020. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a hangoddal van baj, hanem sajnos ez a szám is olyan amit már mintha 100-szor hallottam volna. Nem akarlak bántani de sajnos abban igazuk van a többieknek, hogy nem könnyű ám befutni főleg ha valamivel nem tűnsz nagyon nagyon ki a tömegből. És ez a zenei stílus nagyon tucat.
2020. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!