Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért bántják sokan Billie...

Miért bántják sokan Billie Eilish-t?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem, amit csinál, nem jön be a stílusa, de még mindig ezerszer értelmesebb azoknál az énekesnőknél, akik másról nem tudnak énekelni, csak a szerelemről, szexről meg, hogy ők milyen bombanők, meztelenkednek a videóklippükben, a mellüket kiteszik a kamerák elé, ilyen meg olyan műtéteken mennek át, a szexuális életükről is beszámolnak. Az elismert énekesnők 99%-a ilyen. Billie az egyik, aki még nem adta el magát a sikerért, hű maradt magához, szóval nem értem mire jó ez az utálat ellene.

2020. jan. 20. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Miért, ő mikről énekel? (én nem ismerem)
2020. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Mert csak. Mármint, amikor nagyon felkapnak valakit, akkor általában sok utálat éri őket, legyen akár jogos, akár nem. Ilyenek az emberek. Szóval szerintem ne próbálj meg okot találni arra, hogy miért van ellene sok utálat. Szerintem egyrészt irigység, mert még nagyon fiatal, és elég nagy rajongótáborral rendelkezik.
2020. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Mindenkit IS bántanak. A #2-es jól leírta, ráadásul még a hétköznapi emberekbe is belekötnek.

Amúgy Billie pont ugyanaz a kategória, amiről írtál, kérdező. Csak ő a dolog másik oldalán van: Tucatként próbál egyedi lenni, de az egész hiteltelen. Nekem az nem szimpatikus rajta, hogy minden 2. tumblr csaj ugyanilyen egyszerű és mű módon elvont. Billie semmivel sem jobb, semmivel sem különlegesebb, csak épp kellett a kiadóknak valaki, aki lefedi ezt a réteget és ő volt kéznél.

2020. jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

Mindenkit bántanak, aki kiemelkedően sikeres. Ha egy zenei előadó mainstream lesz akkor olyan elképesztő mennyiségű ember ismeri meg, annyi emberhez jut el a zenéje, hogy persze hogy ki fog alakulni egy nagyobb méretű tábor akiknek bajuk van vele. Akár a zenéi miatt, akár más okkal találják meg. Nézd meg hányan utálják Ed Sheerant, Draket, Taylor Swiftet, Post Malonet, stb. Igazából felesleges azon vitatkozni hogy mi okból, mert aki eljut erre a szintre (nem a zenék minőségét, hanem népszerűséget tekintve), annak mindig lesz egy csomó utálója.


A saját véleményem az, hogy az átlagos popzenéhez képest Billie sokkal érdekesebb zenét csinál. Amúgy nem hallgatok igazán popot de neki az albuma kifejezetten tetszett. De persze másnak más véleménye lehet róla.

2020. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
nézd meg a South park, 12.évad 3. részét (britney's new look). sokmindent megmagyaráz
2020. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha eddig sok utalója volt, majd figyelj mi lesz most, hogy ötszörös Grammy-díjas lett! Sokkal több utalója lesz, ebből is latszik hogy az utálók nem a produktumok minősítik, ami elég gáz!
2020. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
#6 Hát bocsika, de szerintem mások ezerszer jobban megérdemelték volna ezeket a díjakat. :D A csaj konkrétan még semmi egetrengető dolgot nem tett le az asztalra, úgyhogy hiába gúnyolódsz, mert jogosan fogják utálni emiatt.
2020. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Látom fáj az igazság, ratyitallérok.
2020. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

# 7 Az a probléma hogy azt sem tudod mire adnak Grammy-t, ez nem egy életpálya díj hanem a kimagaslóeredményeket jutalmazzák vele, ergo akár egy 10 éves is kaphat Grammy-t, ha letud valamit tenni az asztalra, ami kiemelkedő!

Nem tudom sikerült-e megérteni?

Habar úgysem fogod/akarod megérteni, hiszen te csak rá akarod erőltetni a zenei ízlésed másra, ami a primitívség határát súrolja!

2020. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
A grammyt mindig az aktuális felkapott sztárocskáknak osztogatják, szakmaisághoz köze nincs, ezt mindenki tudja. Aki szerint jelent bármit is, az egy idióta.
2020. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!