Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen Volt a Bécsi Stadthalle...

Milyen Volt a Bécsi Stadthalle-ban az Ariana Grande Koncert?

Figyelt kérdés
Akik voltak csak azok váalszoljanak, illetve lehetett e Ari-val képet csinálni? Hogy mentetek mikor érkeztetek mikorra jött? Picit meselhettek nagyon nagyon köszi. Most buta covid van, idézzük fele gyütt e remek boldog perceket. :)

2020. ápr. 8. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Maradok a Guns n' Rosesnál. Nekem az a tuti 😉
2020. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon jó volt🥺

én Vip-ba mentem, ahol lehetett vele találkozni és nagyon kedves volt, közvetlen és tökéletes

2020. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én is Vipbe mentem (ott lehetett vele találkozni) es imadtam

eletem legszebb napja

2020. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Itt buktal le kedves 12. Kommentelő. Ari törölte a vip találkozást már pár turneval előtte. Igazából előben tényleg teljesen elragadó, felfoghatatlan hogy egy ilyen kiscsajsziból jó tudom 27 éves ilyen hang jön ki belőle egyszerűen leírhatatlan érzés. Mindenképp el fogok még menni mert ezt kár kihagyni. Érzelmes pillanatok és felemelő pillanatok is voltak. Aki szereti a zenéit érdemes elmeni rá.
2020. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!