Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Billie Eilish-ról?

Figyelt kérdés
Mindent mondjatok el (hangja, személyisége, külsője stb.).

2020. máj. 9. 10:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Egy énekelni alig tudó autotune-olt feltűnősködő kislány.
2020. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

Hangja: szerintem jo, de a zenejenek a jellege miatt ezt nehez eszrevennie az atlag hallgatonak.

A zeneje egyedi es erdekes a stilusa szerintem ennek koszonheti a sikeret + a szemelyisegenek amire az oszinteseg jellemzo es szereti a rajongoit es megbecsuli.

Kulseje alapjan pedig kar barkit is megitelni.

Tul sokat nem hallgatom amugy Billie-t pedig tetszik az albuma, de mas zenet hallgatok inkabb sokszor. De ez a benyomasom rola amit leirtam

2020. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Fura zenéje van. Nem rossz, de nem is tetszik kifejezetten.
2020. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem valami nagy szám, de azért jobban megbecsülöm mint a többi mai popzenét.
2020. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%

Ma már egyszer leírtam, de kibővítettem:


Egy elkényeztetett, pózerkedő kiscsaj, aki meg van győződve arról, hogy az az elfojtott fals dünnyögés, amit művel, egyenlő az énekléssel, és, hogy “hűűdeegyedi kis alternatív”... pedig: PONT, hogy NEM!

Különben nem a divatmajom csitrikék gyártaná a zenéjét, akik 2-3 évvel ezelőtt még lazán szemberöhögték a Billie megjelenéséhez hasonló, “lúzeres”, csöves szabású cuccokban közlekedő lányokat, - erre divatba jön, és már rajtuk is az virít az ultra skinny fazonok helyett.

Ugyanolyan klisés, nulla mondanivalójú számokat gyárt, mint a legtöbb trash előadó, csak egy kicsit neoemós, érfelvágósabb irányban, - de attól még UGYANOLYAN klisés, mint Ariana Grande, meg a többi futtatott ribizli vonaglós, 5 perc alatt összedobható szövegei.

Eljátssza, hogy mennyire nem érdeklik a külsőségek... Na, de mégis mi virít rajta minden egyes Insta képén? Még szép, hogy egy Louis Vuitton kukászsák ruha, amin ötven méterről virít az a bizonyos két betű minden négyzetcentiméterén. Másban nem is nagyon láttam eddig mutatkozni, - ugyanolyan magamutogató és felszínes, mint a Kardashian kaliberű libák, akárhogy próbálja ezt - elég ügyetlen módon - palástolni.

Ehhez még azt az oldalt is hozzá lehetne csatolni, hogy nem egyszer nyilatkozta már azt, hogy gyűlöli a testét. Ez milyen példa már a sok anorexiás tinédzsernek?! Pedig nem túlsúlyos, nincs vele különösebb probléma: nagyobb mellei és feneke van. Ennyi. És ezért depressziós, ezért a legfeltűnőbb módon ostorozza magát ezzel a megjelenéssel, mert az olyan menci, és különben is így legalább mindenki rá figyel. Másoknak pedig éppen amputálják a lábát, a családtagjaikat veszítik el, látássérültekké válnak, lebénulnak, mégis van bennük erő és hit. ...De azért higgyük el, hogy neki a D-s mellével (nekem nagyobb van!) , meg a több millió forintba kerülő ruhatárával tényleg “nagggyon” sz*r élete lehet... 😔 Lényegében ugyanazt a felszínes testkultuszt reklámozza, mint a magamutogató, egyszál semmiben vonagló oldal, csak pont az ellenkező oldalról fogja meg, - de ugyanazt propagálja.

Amióta megkapta azt az indokolatlan számú Grammyjét egyszerre, nagyon elszaladt vele a ló. Olyan legendás előadónak állítja be magát, mintha már 30 éve tevékenykedne a zeneiparban.

Felcsapja a fekete napszemüveget, azt képzeli, ő a női Andrew Eldritch 😭🤯 ... hát... távolabb áll ez ilyen legendás, TÉNYLEG kendőzetlen és szókimondó és TÉNYLEG alternatív előadóktól, mint Makó Jeruzsalemtől, ez nem kérdés...

Nagyon elhiszi, hogy van tehetsége, hogy kis polihisztor, - holott nevetségesen távol áll ettől. Béna hangja van: autotune segítségével is csak egy erőtlen, kínkeserves vernyogás a hangi teljesítménye, amire annyira veri.

Ha nem lenne egy bátyja, aki megírja a számait, és még előtte sikerült befutnia, senki nem ismerné a nevét, nem kapott volna ilyen indokolatlanul nagy hátszelet, - amit semmilyen szempontból nem érdemel meg.

2020. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 NikiKING ***** válasza:
34%

Hangja: Nagyon egyedi, gyönyörű hangja van

Egyszerűen maga a tőkéj

Külsője: Nagyon menci ruhákat hord és nagyon jól is állnak neki, nekem is van pár olyan, és az előttem válaszoló írta hogy csak Luis Vuitton-ba látja, csak nem értem mi ezzel a baj, ha valaki meg teheti akkor megteheti. Egyébként Gucci is van rajta. De amúgy most komolyan ha valakinek van pénze attól nem kell ráegyből irigykedni

Személyisége: nagyon jó példa sok mindenbe a fiataloknak. Pl.: Ne mutogasd magad, ne legyen fiatalon kalandod, érted na.

A Bátya a legjobb barátja és ő ezt nem is titkolja. Az anyát nem tagadja le mint a többi énekes.

2020. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

Hangja kb nincs, személyiségéről mit mondjak? Ismerem? Nem.

Külsőre pedig nagyon nem jön be.

2020. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon túlértékelt minden szempontból, nem is értem az embereket, hogy miért hallgatnak ilyen fossanat előadókat. De gondolom lesz ez még rosszabb is a jövőben.
2020. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%

Hangja: teljesen átlagos, nem tudom miért vannak egyesek úgy elájulva tőle.

Személyisége: ahogy előttem is írták már, nem tudok róla véleményt alkotni, hiszen nem ismerem. Interjúk alapján meg hülyeség bármire is következtetni, hiszen nyilván másképp fog viselkedni több millió ember előtt, mint általában.

Külsője: engem taszít. Akárhányszor láttam róla egy képet, mindig valami rossz érzés fogott el. Van valami nagyon természetellenes benne.

2020. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
10%
Na idén is meglett tartva az éves boomer találkozó, BEZZEG ZÁMBÓ JIMMY idejébe ilyen nem volt mi? :DDD
2020. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!