Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Billie Eilish-ról?

Figyelt kérdés
Mindent mondjatok el (hangja, személyisége, külsője stb.).

2020. máj. 9. 10:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%
Én csak leírtam a véleményemet, nem tudom, hogy mi bajod van. Egyébként sem vagyok boomer, mert jóval később születtem, de felőlem azt gondolsz, amit csak akarsz.
2020. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%

Olyan szinten vicc az egész nő a "tehetségével" meg a stílusával hogy az észbontó. Amikor először meghallottam a rádióban, fél percig nem tudtam hova tenni hogy ez mégis micsoda? Ez zene? Ez hang? Ez egy szám amit lead a rádió?

Amúgy kb. a 90-es évek óta megy ez a trend, hogy az ember mindig azt hiszi ez már rosszabb nem lehet, aztán előkerül 1-2 éven belül egy vagy több olyan előadó, aki még az előző garnitúrára is köröket ver hitványságban, ezzel felértékelve "elődjeit". Emlékszem, mikor még gyerek voltam, az ezredforduló környékén, mindenki megmosolyogta Britney Spearst meg a Backstreet Boyst és társait hogy az egyik autotune művésznő, a másik meg klisé egykaptafa zenekar semmitmondó nyálas dalokkal. Hát esküszöm így 20 év távlatából ezek a zenék Grammyt érdemelnének a mai felhozatalhoz képest.

Aztán ott volt kb. 10 éve újoncként Justin Bieber, akinél szentül meg voltam győződve róla hogy rosszabb már nem lehet a könnyűzenében, de azóta feltűnt egy tucat olyan előadó akik még nála is rosszabbak. basszus ő akármilyen tehetségtelen, hangtalan, nyálas pozőr kis ficsúr, de legalább megpróbált énekelni a nem létező hangjával. Ez az Eilish meg konkrétan BESZÉL, dünnyög, motyog, de azt is annyira 0 hanggal hogy az valami siralmas. A tipikus mutáló tucat tinédzser hang, ilyen hangom még nekem is van/volt, pedig az enyémmel vallatni lehetne...

De ezt szeretem a zeneiparban, mindig azt hiszem hogy nem lehet már lejjebb, de kb. évente sikerül meglepnie hogy de, van lejjebb. Tuti még ennél is elő tudnak túrni majd rosszabb "előadót", akit elhalmoznak pénzzel meg díjakkal a semmire, meg tolják évekig a pofánkba azt a sittet, amit legyárt.

Én világ életemben utáltam pl. Ariana Grandét (ha már szóba került), de ő legalább bevallottan pop-3,14csa, meg ő legalább megpróbál valami énekléshez hasonló dolgot művelni, még ha baromi gyenge színvonalon is. Ezek a mai előadók az ilyen tucat sztárocskák ázsióját is fényesítik, pár éve Grande volt mindennek a legalja, azóta már tisztes középszer esküszöm. Vagy Dua Lipa, rühelltem azt a nőt, de esküszöm kezdem megkedvelni. Az utóbbi időben neki legalább volt 1-2 hallgatható száma.

Na de Ájlisra vissza: botrány. A személyiségét nem ismerem ugyebár, de amit hallok/olvasok róla az csak megerősíti bennem hogy mekkora gáz, azt hiszi ezzel a megjátszott világfájdalommal ő mennyire egyedi lesz, közben meg látszik hogy ugyanúgy futtatják mint bárki mást a zeneiparban. A külseje meg full ronda, és ez független a tehetségétől (Araian Grandét például tolnám, hiába utálom a munkásságát). De ez az Eilish mint valami transzvesztita zombi. Ehh... Lapozzunk is. Remélem minél kevesebbszer botlok majd bele.

2020. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%
#10 A fiatalok közt is vannak még normális ízlésű emberek, akik szerint Billie Eilish zenéje gagyi, akármennyire is hihetetlen. Nem csak azok szerint gusztustalan a mai felhozatal, akik Zámbó Jimmy zenéjén nevelkedtek. Az utolsó válaszoló pedig mindent elmondott, amit tudni kell. Esküszöm én sem tudtam először eldönteni, hogy ez most mégis mi a fene akar lenni. Nem vált ki belőlem semmit, csak nézek magam elé, hogy tényleg ezt hívják manapság zenének? Az igazi zene megmozgat, hirtelen táncolni és énekelni lesz kedved tőle, vagy pedig szomorúságot és könnyeket csal elő belőled, ha egy megható dalról van szó, de ez... komolyan semmit nem érzek közben, csak egyfajta monoton ürességet, mintha minden emberi érzés távozott volna belőlem arra a néhány percre. Lassan már ott tartunk, hogy énekelni is luxus lesz, mintha az őskorban élnénk. Annyira egyszerű és semmilyen a mai választék, hogy néha már tényleg úgy érzem, hogy visszafejlődünk oda, ahonnan indultunk.
2020. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%
hát figyelj, most nem azért, hogy köcsög legyek, de csak szerintem gáz egy kicsit, ha valaki még 18 év felett is ilyen zenét hallgat? tök komolyan kérdezem, nem vagyok boomer vagy ilyesmi. (17 éves vagyok)
2020. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, még ha valakinek nincs is egy nagy hangja, nem is baj az, végülis John Lennon se a 8 oktávjáról volt híres, de legalább legyen valami hallgatható zenéje.

Én szeretem a nyugisabb, lassabb dalokat is végülis, de szerintem az is akkor jó, ha van valami dallama is, és nem ilyen, hogy "ájmszóbórd" és itt ki is fújt a dal kb.

2020. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%
igen, én is így értettem. nincs azzal baj, ha valaki a lassabb zenét szereti, ez természetesen nem korhoz kötött. de ennek a csajnak olyan infantilis számai vannak, amiket nem nagyon tudok komolyan venni, hogy őszinte legyek. maga a hangzás és amikről szólnak a dalai... számomra dedó szint, ezért gondolom, hogy 18 év felett már azért elgondolkodtató, ha valaki ilyeneket hallgat 🤔 nem biztos, hogy minden kóser annál az embernél
2020. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
58%
#5 teljesen egyetértek.
2020. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
47%

14-es

Igen gáz, az eleve gáz ha bele akarsz szólni abba, hogy más mit hallgat, ha neki az tetszik hallgassa azt! Gondolom neked sem esne jó ha elkezdenének csesztetni azért, amit te hallgatsz, tök mindegy mit hallgatsz a hülye emberek úgyis tudnának csesztetni miatta. :)

Ki a franc akar olyan világban élni, ahol mindenki ugyanazt szereti. Csak az idióták csesztetnek másokat azért mert más az ízlésük. Az ízlés pedig szubjektív dolog, gyengébbek kedvéért mindenki mást szeret és egy normális világban ezt az emberek el tudnák fogadni...

Csak sajnos nem abban élünk.

2020. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
74%
Na jöttek a nagy eyelash fanok és lepontoztak mindenkit. :D
2020. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
31%
#18 De figyelj már, hogyha ennyire zavar téged a véleményem, akkor miért nem hagyod figyelmen kívül? Csak az idióták kötnek bele mások egyéni véleményébe.
2020. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!