Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Billie Eilish-ról?

Figyelt kérdés
Mindent mondjatok el (hangja, személyisége, külsője stb.).

2020. máj. 9. 10:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
48%

20-as

Csak úgy megsúgom, hogy te egy konkrét kérdést tettél fel, nem véleményt írtál és nem vagyok Bilie FAN, de azokat akik meg akarják mondani hogy ki mit hallgasson szerintem elevenen kéne máglyán elégetni... Ez egy szégyen, ha az embernek ennyire nincs saját élete, hogy másnak az zenei ízlésébe akar belekötni mert másba nem tud...

És még egyszer leírom, te rohadtul nem a kérdésben nevezet énekesről írtál véleményt, hanem azokat sértegeted, akik esetleg szeretik.

2020. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
71%
#21 Hol sértegettem én bárkit is? :D Mindössze annyit írtam, hogy "kicsit gáz". Egy rossz szót nem írtam azokra, akik őt hallgatják. Tanulj meg szöveget értelmezni, aztán ess neki másoknak, csak mert nem nyalják szárazra annak az előadónak a seggét, akit te annyira istenítesz.
2020. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
33%
Ja, meg annyit, hogy "nem biztos, hogy minden kóser annál az embernél". De ez még mindig nem sértegetés, csak te szívod ennyire a melledre, ha valaki más véleményen van, mint te.
2020. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
43%

22 Nem ártana akkor tisztázni, a ,,gáz" fogalmát, ha én odamegyek valakihez és elkezdem neki ecsetelni, hogy ,,gáz" a zenei ízlésed akkor az szerinted nem sértődik meg?

ÉS MÉG MINDIG nem szeretem Bilie-t, csak a jelenség dühít, amit a magadfajta képvisel, rohadtul nem mi választjuk meg milyen zene tetsszen nekünk. Csak az aberráltak űznek ebből sportot, hogy ezzel is elvonják a figyelmet a saját aberrációjukról illetve magukat magasabb szinten tudják feltüntetni, mintha ők jobbak lennének mint az azok akik olyan zenét hallgatnak, ami neki nem tetszik.

2020. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
69%

#24 Én meg úgy gondolom, hogy a személyeskedés többet elárul rólad, mint hinnéd. Felőlem azt gondolsz aberráltnak, akit csak akarsz, engem nem érdekel. Attól még nem fog változni a véleményem, miszerint Billie Eilish egy túlértékelt előadó minden létező szempontból, mert a zenéje egy átlagon aluli vacak, amit csak a korodbeliek tartanak színvonalas zenének. (Gondolom, hogy nem lehetsz több 15-nél.)

De egyébként abból is látszik, hogy nem tudsz szöveget értelmezni, hogy én nem összességében azokat "szóltam le", akik ilyen zenét hallgatnak, hanem azokat, akik még 18 év felett sem képesek komolyabb szintre lépni, mert akárhogy is nézzük, ez a "zene" minden, csak nem komoly. Objektív szemmel is gyerekes, amit ez a csaj művel. Na, de én itt be is fejeztem a vitát. Nem pazarlom tovább az időmet olyan emberekre, akik képtelenek elfogadni mások véleményét, és mindenkibe belekötnek, akik nem ugyanazon az állásponton vannak.

2020. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
62%
Kiegészítem: a korosztályodon kívül még azok tartják ezt színvonalnak, akik megragadtak egy óvodás szintjén. Elsősorban róluk alkottam véleményt. Az még tök normális, ha valaki 12-13 évesen ilyen gagyi vackokat hallgat, de én úgy gondolom, hogy 18 év felett már illene elkezdeni komolyodni.
2020. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
60%
Személy szerint nagyon irritál. Utálom a hangját, énekelni meg nem tud, csak nyöszörögni. Miért szeretik az emberek ezt a depis előadási stílust? Meg mitől ilyen kva híres? Jóindulattal is csak nagyon alsó kategóriásnak mondanám.
2020. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!