Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Madonna, Britney Spears vagy...

Madonna, Britney Spears vagy Lady Gaga (volt) a meghatározóbb énekesnő?

Figyelt kérdés
Most nem is feltétlen a tehetségre vagyok kíváncsi, hiszen ott a sorrend elég egyértelmű, inkább arra hogy a maga korában melyikük volt az aki nagyobb sztárnak számított, aki nagyobb népszerűségnek örvendett, aki körül nagyobb volt a "hype". Ez alapján hogy lenne köztük a sorrend?

2020. máj. 11. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Madonna mindenképpen ikonikus ember, még a mai napig is aktív és a másik két nőt simán lepipálja.

Teljesen jól írtad a sorrendet a kérdésben, számomra is ez a sorrend.

2020. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ki nem állhatom az efféle dívákat (én inkább a Björk-típusú furcsaságokat szeretem), de a 3 felsorolt közöl toronymagasan Madonna a nyerő. Lady Gaga sem rossz, de messze nem annyira jó, mint amennyire sztárolják, Britney szegénykém meg nem tudom, hogy kerül ide... :)
2020. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2020. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #2 De írtam is hogy most nem a tehetségre vagyok elsősorban kíváncsi, az elég egyértelmű, hogy Britney pl. abban messze utolsó, hanem leginkább a kulturális hatásukra voltam kíváncsi, hogy ki volt a nagyobb jelenség, a nagyobb ikon, a "menőbb". mert valljuk be, ez nem mindig arányos a tehetséggel.
2020. máj. 11. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Madonna.....Lady Gaga........................Britney Spears
2020. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem biztos hogy fogsz objektív válasz kapni. Madonnát leginkább a filmszerepiről ismerem. :) (Gondolhatod, hogy hány számot hallottam tőle), mikor a gimit fejeztem be, akkor volt Britney Spears a toppon, szóval talán ő volt rám a legnagyobb hatással (nem pozitív értelemben persze :), most hogy 12 éve nem nézek tv-t, nem hallgatok rádiót, youtube-ot sem nyomom túl, így lady gagát egyáltalán nem ismerem, csak a korábban linketl nótát. Szóval ezek alapján a legnagyobb kulturális hatás nálam:


Britney Spears, Madonna, Lady Gaga


Tehetségben: Madonna<>Lady Gaga (gőzöm sincs),....... Britney Spears

2020. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát hogy vajon ki az, aki körül a legnagyobb volt a "hype"... mind a 3 ember eladta magát a sikerért és szinte mindenki hallott róluk. Viszont én is azt tudnám mondani körülbelül, amit a legelső válaszoló írt, a sorrend így stimmel, a legmaradandóbbat véleményem szerint is Madonna alkotta. Az elmúlt 20-30 évben rengeteg arcát ismerhettük meg és alkotott a mai napig is sok ember által kedvelt, maradandó zenéket szinte minden egyes korszakából. A másik 2-ről ezt így nem tudnám elmondani.
2020. máj. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Mind a háromnak megvolt a saját korszaka. Teljesen megértem, ha Madonnát tartják a legmeghatározóbbnak, mivel őt nevezik a popkirálynőnek, de én Britneyt ikonikusabbnak tartom. Britneynek kevés dala volt, ami nem volt híres. És a nagy botránya után még 2011-ben is képes volt visszatérni és hatalmas sikert aratni a Femme Fatale albummal. Úgyhogy nálam a sorrend: Britney>Madonna>Gaga


Ha tehetségről beszélünk, akkor Lady Gaga messze veri mindkettőt természetesen.

2020. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Madonna és Britney legendák, Lady Gaga nem igen.
2020. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelműen Madonna a legmeghatározóbb. Britney véleményem szerint a második, mégis csak 10 évvel több ideje van a pályán, mint Gaga és nagyobb hisztériát is váltott ki, mint Gaga az eddigi karrierje során és statisztikailag is többet ért el Britney. Gaga igazából az első 2 albumával és a Csillag születikkel ért el nagy sikereket, míg Britney-nek csak az utolsó albuma nem pörgette be a világot.
2020. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!