Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gyakran vesztek/veszite...

Milyen gyakran vesztek/veszitek újra a fülhallgatótokat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel csak akkor, ha elromlik/elszakad. Iphone 5S-t használok ötmillió éve, valamint annak a gyári fülesét, eddig semmi gond nem volt vele.

Ha pedig komolyabb headsetekre gondolsz pl. PC-hez, akkor azt tudom mondani, hogy egy új konfighoz érdemes befektetni, ha ki is tudod használni.

Ha meg megfelel a régi és amúgysem lenne nagy előrelépés, akkor kár a pénzt költeni.

2020. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, milyen gyakran romlik el nektek? A tipikus egyik nem szól jelenségre gondolok.
2020. jún. 25. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a használattól függ. Az “egyik nem szól” probléma a kábelben lévő rézkábelek sérülése/szakadása miatt jelentkezhet. Ha vigyázol rá, nem ejted le, akkor használhatod akár 10 évig is.
2020. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt, amelyik másfél évig bírta, és volt, hogy másnap már vittük is vissza a boltba. Az átlag az úgy fél év.
2020. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én olyan fél évente cserélem általában. Jó, volt pár amit elvesztettem :D De általában fél évig-egy évig bírják nálam, aztán mindig ugyanez van amit te is írsz, hogy az egyik füle kimegy. 10-15 ezerért szoktam venni szóval még azt se gondolnám hogy valami olcsó gagyi lenne. Mondjuk az is igaz hogy napi használatban van, meg általában a zsebemben tartom ami lehet hogy nem a legjobb neki.
2020. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én hetente tönkreteszem vagy elhagyom...
2020. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Apám megtanított vigyázni a cuccaimra, így akkor veszek új agydugót, ha tényleg kell is, pl viharvert régi helyett egy tényleg jobbat, a régi meg mehet a porban használatosak közé. Rendes fejhallgatómon meg cserélhető minden, és már csak az ára miatt is megvigyázom, letakarva tartom meg minden. Egyetlen egyszer sikerült kábelt elnyírnom, akkor tényleg nem arra figyeltem, mert egy haldokló kínai fűkaszával nyírtam anyám marhanagy udvarát eső előtt, egyetlen egyszer került a kábel a semmi hevederen belülre, meg is tört, mint a kisangyal.
2020. jún. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én régen olcsó 1000 forintos fülhallgatókat használtam, azok általában 4-6 hónapot bírtak. Két éve beruháztam egy komolyabb Bluetooth-os cuccba, azzal nincs ilyen baj.
2020. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én jelenleg is egy olyan kb. 3-4000 forintos pioneer fülest használok, amit legalább 5 éve vettem, mondjuk nem is használom sűrűn, hetente talán 1-2 alkalommal félóra erejéig.
2020. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor még vezetékes fülhallgatót használtam, akkor a Scullcandy márkájára voltam nagyon rákattanva, nekik van egy 2500-3000 Ft-os fülhallgatótípusuk, amit imádtam. Viszont ezt olyan háromhavonta mindig cserélgetni kellett, mert az egyik fele folyton elkezdett halkabban szólni (vagy konkrétan el is némult).

Múlt év augusztusában viszont átálltam egy Sony bluetoothos fülesre, és az már köszöni szépen, zavartalanul funkcionál a megvétele óta.

2020. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!