Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki a legtúlértékel...

Szerintetek ki a legtúlértékeltebb énekes?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár úgy gondolom, hogy az összes mai felkapott sztárocska(Ariana, Shawn, Sheeran, Taylor, Melanie, stb) túl van értékelve, én mégis Billie Eilish-t mondanám annak ellenére is, hogy tudom, hogy vannak nála ezerszer rosszabbak. És miért őt? Mert ő tényleg nagyon túl van értékelve és nem azért, mert rossz lenne, mert szerintem, amit csinál abban jó, viszont az, hogy a kiscsaj konkrétan 2-3 éve van a szakmában és már 5 Grammy-ja van, mikor jóformán semmit nem tett még le az asztalra, a hírnevét csak a fanjainak és a bátyjának köszönheti, ráadásul 2 díjat a világ legsemmilyenebb dalára, a Bad Guy-ra kapta, egyszerűen nem tudom felfogni. Közben pedig van itt egy csomó olyan énekes, akik már régóta a szakmában vannak, ráadásul jobban is énekelnek, mégsem kapnak semmilyen elismerést, csak mert nincs rajtuk akkora hájp, mint Billie-n? Menjetek már!
2020. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

egyetértek az előzővel,én is billie-t mondanám. a zenéi gyengék,de hirtelen ez a kamu depresszió is nagyon híres lett és sokan azért is szeretik,mert neki annyira érzelmes és sokat mondó szövegei vannak. nem mondom,hogy tényleg jelentéktelenek a zenéi,de a depis szöveg és előadó nem itt kezdődik. örülök,hogy most boldogabb (persze,ennyi pénz és hírnév mellett és kb. minden tinédzser bálványolja).

pár év és lejár úgyis. ha meg nem,akkor 10 év múlva már csak úgy fognak visszaemlékezni,mint az a csaj aki 2 év alatt híres lett és kész.

2020. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi alapján? Népszerűség, díjak, kritikusok vagy a zenekedvelők véleménye szerint? Ed Sheeran jutott eszembe először, mert ő nagyon népszerű például, de a kritikusok teljesen átlagosnak tartják, és a rajongóin kívül szerintem nagyjából senki nem mondaná rá hogy egy kiemelkedő egyéniség lenne a mai zenében. Akkor ő most túlértékelt vagy nem?
2020. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ákos
2020. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Billie eilish
2021. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokat tudnék mondani, de szerintem is leginkább Billie Eilish.

Egyáltalán nem csinál rossz zenéket, tehetséges ez tény, vagy inkább úgy mondanám hogy jól sikerült belőnie a célközönség ízlését. De az is tény hogy az énekhangja kb semmilyen más dalban/zenei stílusban ami létezik nem állná meg a helyét, egy középszerű tehetségkutatóban is feljebb teszik ennél a lécet. Arianát megértem, őt se kedvelem kifejezetten de neki legalább tényleg baromi jó hangja van, na de billie... És hogy ilyen dalokra Grammyt kapni??? Nevetséges, ez alapján a most felkapott számok 90%-a kaphatna egyet, semmivel nem különbek. A kedvenc énekesemnek fiú létére olyan fantasztikus hangja van hogy a legtöbb most trendi énekesnő elbújhatna mellette, mégsem ismeri senki. Billie Eilish tudja mire buknak a mai fiatalok és ezt ki is használja, nem mellesleg könnyen emészthető, fülbemászó számai vannak, de hogy ennyivel miért lett ennyire felkapott és miért gondolják az emberek azt hogy más mint a többi száz tömeg előadó, ez örök rejtély marad számomra.

2021. márc. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Ariana Grande
2021. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
6IX9INE
2021. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a dagadt, meg az a gusztustalan tetkós huga!
2023. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!