Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitárt vennétek?

Melyik gitárt vennétek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Üdv, újra el szeretnék kezdeni gitározni és ezeket a gitárokat nézegettem. Igazából mind bejön(mustangból fehéret vennék). Mustangot néztem először mivel bejön a forma és sok videóban mondták hogy kényelmes a nyaka, kisebb kezű embereknek is jó. A másik 2 gitártól félek kicsit hogy mivan ha nagyon kényelmetlen lenne nekem viszont megjelenésben tetszenek azok is. Mivel már több mint 5 éve nem fogtam a kezemben gitárt nem akarom beégetni magam a boltban 😅. Ti melyiket választanátok? Ill ha nem ezeket akkor mit vennétek? (Valszeg össze szedem magam és bemegyek a boltba de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre a gitárokról 😄)



2020. aug. 2. 11:01
A kérdező szavazást indított:
Squier
Dean
Sgr
Más
15 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Egy jó gibson-t!
2020. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ugyaninnen vettem schecter sgrt, csak 7 húrosat.nekem megfelel
2020. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismét a mostani Aria Pro II Magna-t, de lehet inkább hozzátennék egy kicsit egy Yamaha Pacifica 112-t újonnan de használtam olcsóbban megúszható.
2020. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

100 alatt nincs gitár, használtan sem. De nem érdemes ebben az árkategóriában használtat venni, mert nem olcsóbb annyival, amibe egy komplett szerviz kerül, ráadásul ki tudja mi volt vele előtte, össze van törve, leütődve, hülye által házilag megbarkácsolva.

Gyűjts hozzá ahhoz az ötveneshez.

2020. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék bandában játszani. Saját magam örömére fogok gitározni. Ezért nem akarok több 100ezres cuccot otthonra.
2020. aug. 3. 18:29
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Bulletet nem vennék, a Squier olcsóbb szériás gitárjai között elég nagy a szórás minőségben. A használt gitár mellett esetleg az szólhat, hogy egy jól megőrzött, sok éve használt hangszernek már kijöttek a hibái és a gazdája jó eséllyel foglalkozott velük, esetleg tett bele egy jobb elektronikát a gyárinál. Érdemes időt szánni rá, fórumozni, ismerkedni a használt piaccal.
2020. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15%
Jó randák :S
2020. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
[link] Szerintem nem csúnya :D de nyilván ízlések és pofonok.
2020. aug. 4. 18:30
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha én bemegyek a boltba az biztos nem fogok ott virítani tehát csak próbálom a hangszert hogy tényleg jó és tetszik e és az enyém ennél jobb e vagy szarabb. Lehet nem is veszek semmit. De volt olyan is hogy csak úgy mizu bementem körülnézni és muszáj volt azt a gitárt elhozni annyira megtetszett. Tehát ha kijöttél a gyakorlatból se azt nézd a gitáron a suttyók előtt hogy mennek e a dalok hanem milyen a gitárt fogni, oktáv, nyak és persze a többi szart megnézni és ha használt a cucc akkor a hangszer előéletéről tájékozódni. Általában nálam ezek szoktak lenni a jó gitárok és nem az újak.
2020. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Milyen műfajt játszanál leginkább? Műfaj alapján könnyebb lenne ajánlani.
2020. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!