Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a KFT...

Mi a véleményetek a KFT együttes Autótemető című sajnos nem túl ismert számáról?

Figyelt kérdés

Szerintem az egyik legjobb Kft szám,a hanghatások pl az autózúgás stb,az énekhang minden tökéletes.


Kissé szomorkás de mégis egy erős,rockos szám.


Link: [link]



Nektek mi a véleményetek?



2020. szept. 10. 23:32
 1/5 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
100%
Tipikus korai Bornai, a szöveg tuti hozzá köthető, de a zene már nem biztos, hogy így kiemelted nekem is feltűnt, abba beleszólhatott Laár vagy más is. Olyan, mintha valami Ki mit tudra vagy slágerfesztiválra szerezték volna.
2020. szept. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy jó videóklip hiányzik,amin a roncstelepen,az autóhalmok tetején éneklik a számot naplementekor vagy már sötétben és csak egy autó lámpái világítanak,néha bevágások egy suhanó vadiúj autóról.


Na így lett volna tökéletes,de gondolom a pénzügyi dolgok miatt nem tudtak egy ilyen jó kis klipet összedobni,kár.

2020. szept. 11. 02:22
 3/5 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
100%
Mondjuk az furcsa, hogy a Volvóval egy lemezre került ez a szám is, gondolom már nagyon szeretett volna egy autót akkoriban magának a szerző :D
2020. szept. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban jó szám, de szerintem vannak még ennél is jobb elfeledett/alapból nem túl ismert Kft szerzemények. Budapesti anzix, Reggae, Valami mocorog, A pénztárcámat (igen:D), Rózsák Valériának, Óvodás szerelem... Mindegyikben van valami ami sajátossá teszi, legyen az zenei megoldás, vagy dalszöveg.
2020. szept. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Őszinte leszek, én nem gondoltam volna, hogy valaki is ismeri azt a számot, és kérdést fog majd nyilvánosan feltenni róla. Én magam imádóm a számot, és feldolgozást is készülök készíteni belőle. Örülök, hogy valaki ismeri és szereti. :)
2022. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!