Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek PJ Harvey...

Mi a véleményetek PJ Harvey munkásságáról?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem Nick Cave számokat hallgatni és kifejezetten tetszik a Henry Lee, szóval úgy gondoltam, hogy PJ Harvey munkásságának is érdemes lehet picit utánajárni.


Nektek mi a véleményetek róla?



#zene #Nick Cave #PJ Harvey
2020. szept. 22. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Felületesen ismerem, egy svájci (francia) indie rádiót hallgatok és a statisztikái alapján 73 PJ számot adtak le az elmúlt 6 évben, amit meghallgattam. A zárójelben van a gyakorisága, ami feltételezi a népszerűségét, én ezeket szeretem is. Top3:

The Community of Hope (19x)

The Wheel (18x)

Down by the Water (6x)


Illetve könyvjelzőzve van még a Rid of me:

https://www.youtube.com/watch?v=RzwG3r9_L9o


Megnéztem a Henry Lee-t, de ahhoz képest Harvey számai eléggé a rock/punk felé húznak (hangsúlyosa dob meg basszusgitár), nem ilyen romantikus popzene. Nem ismerem Nick Cave munkásságát, hogy ez mennyire az ő stílusa.

2020. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevés dalt ismerek tőle, de azok tetszenek.
2020. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1995-ben hallottam róla először, de a "Down by the Water" című száma nemigen tetszett. Aztán a 2000-es évek elején volt még egy emlékezetes időszaka, a "Good Fortune" és az "A Place Called Home" már egész jól sikerültek. Mivel mostanában nem követem figyelemmel a könnyűzenei eseményeket, ő is kikerült a képből, de ha lesz rá időm, majd beleásom magam az albumaiba.
2020. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nagyon szeretem, mind Pj Harveyt mind Nick Cavet. Sajnos Pj, itt Magyarországon, kevésbé ismert. Pj és is Nick is egyfajta alternatív stílusban alkotnak, és mind ketten szeretnek kísérletezni, úgy hogy lehet válogatni.
2020. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!