Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hangszedőt ajánlotok...

Musclemore kérdése:

Milyen hangszedőt ajánlotok Cort earth 70hez?

Figyelt kérdés

Sziasztok van nekem egy Cort earth 70 típusú acoustic fémhúros gitárom.

Ki szeretném hangosítani.

Milyen hangszedőt ajánlotok ehhez? Nem szeretnék sokat költeni rá, nem is profi cucc kell, de azért ne legyen sz@r.


[link]


Ezt néztem például. Ez már a maximum amit költenék rá.


Belcat gt 5 mondták környékbeli hangszerboltba, de attól azért tartok (6e Ft, testre ragasztós)


Szimpatikusabb nekem ez ami ilyen Pick up os, nem rezgés alapú testre tehető.


Köszönöm a segítséget!



2020. okt. 25. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz az. Bár az is lehet h erre a gitárra elég a 6ezer ft os amit mondtak. Nem tudod esetleg kipróbálni azt?
2020. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan oldottam meg valamikor, egy használaton kívüli stratocaster pickupját fabrikáltam be hanglyukba. Teljesen meg voltam elégedve vele.
2020. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De akkor olyan húrt is kell rátenni, mert ha jól tudom akkor az akusztikusra való húrokra nem hat a mágnes.
2020. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Piezónak is megvan a maga bája, kétoldalas ragasztószalaggal teljesen jó lehet.
2020. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Igen, nekem mégis tök rendesen megszólalt bronz húrokkal. Gondolom mert annak is acélból készül a magja. Az elektromos gitárhúrja ebben az esetben vamiért nagyon nem tetszett. Túl sok volt benne a közép ha jól emlékszem.
2020. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!