Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a vélményetek EMINEM-ről?

Mi a vélményetek EMINEM-ről?

Figyelt kérdés

Jónak tartjátok? Ha igen kedvenc szám, album, stb?


Nekem személy szerint az egyik kedvenc előadóm.

A kedvenc albumom: Music to be Murdered by.

Kedvenc nóta: Lose Yourself


És nektek?



2020. nov. 1. 14:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Sosem volt a kedvenc rapperem, de mindig is kedveltem, régen is jó számai voltak és szerintem az újabbak is megállják a helyüket.

Kedvenc album: Kamikaze

Kedvenc dal: Mockingbird

2020. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sokan mondjak hogy Eminem új almbumai rosszak de én az összes albumot ismerem és bizton állíthatom hogy vannak olyan jók mint a régiek.

2020. nov. 1. 16:07
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az egyértelmű hogy visszaesett Eminem a legjobbjától. Azt a szintet amit az SSLP és a TES közt tudott, azt nagyon kevesen tudják megközelíteni valaha. Az újabb albumai elég vegyesek, vannak jobbak és rosszabbak. Ezzel együtt nekem is az egyik kedvenc előadóm, a kedvenc albumom tőle a The Eminem Show, kedvenc számom a Stan.
2020. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem, mert mindig is őszinte volt, jól átadja az érzéseit a zenéin keresztül, nem fél kimondani az igazságot és nem hagyta hogy megváltoztassák az elvárások, mert valljuk be a mai világban sajnos legtöbbször nem az ilyen típusú zenék lesznek a felkapottak hanem a 0 jelentéssel bíró zenének alig nevezhető valamik (persze vannak kivételek is). Lehet ezt pedig csak én érzem így, de ha valaki nem szereti legalább tiszteletet mindenféleképpen megérdemel. Arról még nem hallottam hogy azt mondanák az új albumai rosszak én úgy emlékszem az újak közül egyedül a Revival kapott élesebb kritikát (amivel amúgy nem tudok egyet érteni). Kedvencet nem igazán tudok, mert mindegyik album másért szerethető és más is a többitől, de talán a Music to Be Murdered By koncepciója tetszik a legjobban. Dalt se tudok, legalábbis egyet biztosan nem, de a top három Beautiful, Mockingbird, 'Till I Collapse.
2020. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4-es! Válaszod minden szavával teljesen egyet tudok érteni!!

2020. nov. 1. 18:08
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Ő egy GOAT, a valaha élt legtehetségesebb,Mockingbird,8mile
2020. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehetségesnek tehetséges, régen is jól rappelt.
2020. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 róbert dávid ***** válasza:
28%
Nem tetszik sok számba a rappelése mármint a hangja ilyen mogyorós
2020. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Kedves előző válaszoló, érdekelne engem milyen az a mogyorós hang?
2020. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 róbert dávid ***** válasza:
46%
csak vicceltem,egyébként túl sztárolják eminemet nem olyan tehetséges,vannak nála 100x jobb rapperek
2020. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!