Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » K-popperek!!! Szerintetek...

K-popperek!!! Szerintetek miért lett a BTS ilyen híres??

Figyelt kérdés

Most kifejezetten a K-popról beszélek csak.

Egy csomó jó másik fiú illetve lánya banda van még ami nagyon jó. Mégis miért a BTS lett ennyire híres??

Nagyon szeretem őket, és büszke vagyok rájuk, de mondjuk a BIGBANG-nek vagy az Exo-nak, Momoland-nek stb. nem sikerült.

Miért?? Szívesen várok másoktól is válaszokat, nem csak BTS fanoktól. Csak légyszíves kulturáltan.



2020. nov. 16. 20:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
29%

De ha a szerelemről énekelnének. Akkor az amerikai pop ot miért szeretik annyian?

Na azok csak arról tudnak, meg a baszásról és káromkodni. Semmi hasznosat nem mondanak, csak dicsekednek a pénzükkel. Stb

2020. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
15%

Azert nézd meg eminem számait... nem igen van benne káromkodás sőt eminem az egyik legjobb repper mert te a leg van jelentősége a sora inak es nem Miszter baszta szint

Na meg ezek az idolok fake dolgokról énekelnek ugy a ugy semmi közük a szerelemhez

A lányok meg ugyan ugy szerelemről énekelnek de közben prostituáltak legalábbis ugy öltöznek fel...!

2020. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
Az mitől jobb?
2020. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
35%

A válasz az, hogy egyedülállóan többszörösen többek, mint akármelyik másik (kpop) előadó. A zene amit csinálnak, nem is nevezném kpopnak, hanem az Ő önálló műfajuknak. Ezért összehasonlíthatatlanok a többivel, és ezt nem most kezdték.

Az üzenetük milliókat mozgat meg, a zenéjükről nem is beszélve. Senkire még csak nem is hasonlítanak. Toronymagasan kapnak és érdemelnek meg minden sikert.

2020. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
70%
14. Légyszi ne túlozz... értem, hogy te istenként tekintessz a Bts-re, de ne csinálj úgy, mintha a többi kpop csapat közül ők valami teljesen egyedit, különlegeset csinálnának. Nem jobbak, senkinél és nem rosszabbak senkinél. Én más csapatot stannelek, de sose mondok olyanokat, hogy ők a best és mindenki mellettük nem ér semmit. A Bts azért ‘különleges’ mert híresek. A munkáságuk ugyanúgy kpop. Semmilyen más műfaj. És viccből se sorolható be egy egyedi műfajnak. Ne felejtsd el, hogy honnan jöttek. Szerintem nem is hinném, hogy a tagok szeretnék hallani, hogy te és pár más fan mennyire idolizálja őket és mennyire lenézi a többi kpop csapatot.
2020. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

9-es.

" max azt tanítják hogy hogyan kell megjátszanod magad hogyan kell rejtőzködve randizni hogyan kell évekig álarcot hordani"

Már ne haragudj de melyik sztár nem játssza meg magát a kamerák elött??

És mi van akkor ha rejtőzködve randiznak???

És mi van akkor ha valójában nem érdeklik őket a kampány??

Az a lényeg amit a világ felé nyújtanak, nem az, hogy milyenek valójában mert azt mi kívülállók nem tudhatjuk. Az is lehet, hogy szívüket-lelküket beleadják abba amit csinálnak.

Én csak azt tudom, hogy sok emberen segítettek már. Még akkor is ha csak rájuk erőltették. Ehhez képest a többi sztár zöme mit csinál??? Jó zenék amik szinte ugyan azok... Egyik pasi/ csaj a másik után. Ez mitől is jobb??

És még valami.

Mielőtt debütáltak volna vállalták azt, hogy ha kell lesz plasztikai műtétjük. Meg majd nem randizhatnak. Valamit valamiért. Még jobban fellehetne rájuk nézni, hogy képesek erre, mert szerintem nagyon sokan nem tudnák véghez vinni (Mint mondtad) ÉVEKIG.

2020. nov. 18. 21:40
 17/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem tud miért ekkora tabu a plasztika a kpop fanok között. Nagy valószínűséggel minden csapatból akiket stannelsz van egy tag aki átesett valamilyen műtéten, még egy minimálisan is, esetleg egészsége ügyében. Nem egyszer volt, hogy egy ex-gyakornok a cégektől mesélte, hogy ahozz, hogy debütáljak volt, hogy átkellett ess valamilyen plasztikai műtéten. Most példát mondok, de az SM az egyik cég aki durván plasztikáztassa idoljait.
2020. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
40%

kérdező itt arról volt szó hogy tanitják a szeresd önmagadat,... ehhez képest plasztik műtét (már ha van de nagy rá az esély) és mi az hogy azért jobbak mert megjátszák magukat? ezt hivják álszentségnek ami nem követendő példa itt most nem mocskolodmni akarok hanem csak a begyöpösödött fanokkal van bajom mint amilyen a 14

a bts-ben semmi különleges nincs nem csinálnak egyedi műfajt a többi 100 kpop csapat is ugyan azt csinálja abből legalább 20 ugyan plyan színvonalu mint a bts...

üzenet az nincs csak koncept! igazi értéket egy kpop idol sem képvisel ne essen félre értés a nyugati zenészek (pop) egyik sem igen!

a sztárok zöme meg nem megjátsza magát mert pl nagyon sokan hangot adnak a véleményüknek és nézeteiknek... nyilván nem arról fognak beszélni hogy otthon kedden este mit csinálnak a párukkal de beszélnek arról hogy mit szeretnek mit nem miben hisznek mit akarnak mit utálnak stb ehhez képest a kpop előre be tanított sablon mondatokat mutat

a rejtözködve randizás meg azért nevetséges mert a szeresd önmagadat "tanítják" meg szerelemről énekelnek a kezdetek óta ehhez képest a szerelem tabu téma a randizás és a szeretet párkapcsolat meg már halálos ítélet...

meg mi az a sok ember? (jó oké voltak tényleg szép eredmények de azokat nem azért csinálták mert segíteni akarták hanem mert a cég ezzel marketingelt... nagyon hasonló eset mint a haza védő elit katona aki rossz embereket öl legálisan de nem azért csinálja hogy meg akadályozza a tragédiát hanem mert élvezi az ölést és így legálisan is megteheti + fizetnek is neki... ez a nem mindegy...! na meg 1 millió dollár a black lives matternek az akkora ki pénz dobás volt és messziről látszott hogy hírnévért csinálták ami nagyon gáz! én ehhez nem adtam volna a nevem semmi pénzért!)

2020. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%
18. van igazság abban amit mondassz, de valahogy mégse értek veled egyet teljesen. nagyon nincs mit hozzászóljak ehezz a szeresd önmagad dumához, voltak csapatok akik ugyanezt az üzenetet promotálták és feleannyi dicséretet se kaptak mint a bts és páran azt is mondták, hogy utánozzák őket és amikor már 2 comebackben ez volt a koncept akkor már azt is mondták, hogy unalmas amikor a bts ezt 3 vagy nem tudom mennyi albumon keresztül fújta. szerelemről minden kpop csapat énekel. és melyik csapat kürtöli szét a médiában, hogy randizik? semelyik, a randizás nem azért tabu téma, mert az idolok nem akarják nyilvánosra hozni a kapcsolatukat, hanem a fanok, mert most képzeld el, hogy egy bts tagról kiderülne, hogy randizik, a fanok széttörnének mert sokan álomvilágban élnek és nem realizálják, hogy felnőtt emberek akik hamarosan abban a korban vannak, hogy családod alapítsanak. ez nem csak a bts-nél van így, hanem minden fiúcsapatnál. persze lányoknál is, de ott nem ennyire durva. már az, hogy ők kiknek donatelik a pénziket nagyon mindegy, szerintem azért nem volt teljesen pénzkidobás az hogy a blm-nek, bár tényleg én se hiszem, hogy utaltak volna ennyi pénzt vagy egyáltalán utaltak volna, ha esetleg nem lennének a leghíresebb kpop csapat. elég egyértelmű, hogy felkell vegyenek egy álarcot, egy imidzset amit a fanok nézhetnek és azt mondhassák, hogy ők a legalázatosabb, legjobb emberek ezek a földön. sokan elfelejtik, hogy ezek a férfiaknak akármilyen rossz gondolatai lehetnek, akkor is azt fogják mutatni, hogy ők mennyire tisztelnek mindenkit. erről ennyit. nem ismeritek a tagokat személyesen, nem mondhassuk azt, hogy jó vagy rossz emberek.
2020. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk a BLM-nek az a pénz nem volt a legjobb ötlet, hiszen azt sem tudják, kihez jut a legvégén, kik állnak-e mögött. Szerintem a Kínában élő ujguroknál vagy az észak-koreai menekülteknél jobb helyen lett volna az az összeg. Csak hát az nem trendi.
2020. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!