Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » K-popperek!!! Szerintetek...

K-popperek!!! Szerintetek miért lett a BTS ilyen híres??

Figyelt kérdés

Most kifejezetten a K-popról beszélek csak.

Egy csomó jó másik fiú illetve lánya banda van még ami nagyon jó. Mégis miért a BTS lett ennyire híres??

Nagyon szeretem őket, és büszke vagyok rájuk, de mondjuk a BIGBANG-nek vagy az Exo-nak, Momoland-nek stb. nem sikerült.

Miért?? Szívesen várok másoktól is válaszokat, nem csak BTS fanoktól. Csak légyszíves kulturáltan.



2020. nov. 16. 20:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

igen pont ezért is mondtam hogy pont nekik adtak pénzt! akik lényegében nem is segítenek a feketéknek a gettokban! az egész blm csak káoszt művel akkor inkább adhatták volna rák kutatásra vagy észak koreaia menekülteknek vagy europai és vagy afrikai éhezőknek nem pedig egy olyan szervezetnek ami le csalja még a jézuskát is a fáról...

hozzáteszem nem a rajongok hibája a randi tilalom hanem a cégeké akik ilyen koncepciót gyártottak...

de 19 lényegében ezt akartam mondani hogy nem az idolok hanem a cégek és azért némelyik fan de főként a cégek... a cégek is írják a dalszöveget meg mindent persze ír a bts tagjai is de ilyen 20% körül még mindig a legtöbb dalukban + 6 szakember dolgozik rajta...

2020. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
39%
15-ös Most meg kéne változtatnom a véleményemet?:/ Tényleg? Itt tartunk? Miért ne nézhetnék le mindenki mást amúgy? Mindenkinek van ám preferenciája. És én egyáltalán nem szeretem az egész kpopot, csak a BTS-sel vagyok 6 éve és senki mással.
2020. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
26%
22. mondtam változtasd meg? :) nem, de az olyan emberek, mint te toxic fanoknak minősíthetőek. el nem tudom képzelni 7 embert, hogy lehet ennyire imádni akiket nem is ismersz.
2020. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
34%
Náluk nagyon könnyen lehet😀
2020. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
91%
Mert megdolgoztak és megérdemlik
2021. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!