Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a Bangtan ha egy kategóriában van a Blackpinkkel, akkor a lányoknak semmi esélyük sincs?

Figyelt kérdés
Semmi utálat, a BTS-t is szeretem, csak úgy gondolom, hogy kissé túl vannak hypeolva. Az MTV EMA-n is elvitték az összes díjat, míg a BP egyet sem kapott. Nekik lehet Magyarországon is reklámjuk, pedig ezt a többi banda is megérdemelné.

2020. nov. 17. 22:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
20: bocsi, csak mondom, valahogy feljött a téma. És egyetértek, mert a pl a CLC azóta népszerűbb, mióta stílust váltott.
2020. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező azert mert mindig azzal megy a téma hogy a bts megváltozott! Nyilván a cég miatt mert a bighit egy ehes kapzsi cég lett és csak peldaztam hohy jobban szemleltessem... erre jöttek mas válaszok amitől elindult ez a téma...

Visszaterve a twice-ra igen valakinek bejött de a twice mindig is hozta a szexi stílust

De ettől még a GF még mindig villantosabb ruhát vettek fel...

2020. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
22: de melyik cég nem az? Nekik ez a céljuk, a cég vezetősége direkt olyan dalokat ad a csapatoknak, hogy azzal a lehető legsikeresebbek legyenek nemzetközileg.
2020. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

23 sikeresebbek? ":D

jó vicc eddig csak romlott a színvonal mind a bts mind a gfriend-nél...

2020. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Szerintem a Blood, Sweat and Tears volt a csúcs.
2020. nov. 21. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!