Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a Bangtan ha egy kategóriában van a Blackpinkkel, akkor a lányoknak semmi esélyük sincs?

Figyelt kérdés
Semmi utálat, a BTS-t is szeretem, csak úgy gondolom, hogy kissé túl vannak hypeolva. Az MTV EMA-n is elvitték az összes díjat, míg a BP egyet sem kapott. Nekik lehet Magyarországon is reklámjuk, pedig ezt a többi banda is megérdemelné.

2020. nov. 17. 22:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
19%
ja igen gf-hez hozzá teszem a képen szereplő tag volt a legszégyenlősebb és visszahúzódob tag... ehhez képest mondhatni hogy most ő ott a "legmerészebb" finoman szólva... köhöm qurvásabb...
2020. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
A Gfriend-et kicsit sajnálom, mert mikor debütáltak, meg a következő év(ek)ben mind olyan daluk volt, amik népszerűek Koreában. Fiatalos, lendületes és ártatlan. Engem is ezzel fogtak meg. Próbáltak áttérni érettebb koncepcióra, a Fingertip-pel, akkor sem jött össze nekik. Az újabb klippjeiket nézve érthető, miért csökkent a népszerűségük, Koreában sosem volt népszerű ez a túlontúl szexuális koncepció (jó sok ilyen banda volt már, nekik se sikerült nagy népszerűségre szert tenni).
2020. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
De egy gyors kérdés ... Miért beszéltek a Gfriendről egy olyan kérdés alatt ahol a Bts-ről és a Blackpinkről van szó?
2020. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%
Meg azt se feledjük, hogy a BH alá tartozott a Glam is, akik elég sok botrányba keveredtek, ezért se fogadnak a mai napig női trainee-ket, csak a Source Music.
2020. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi, hogy eltereltem a témát, de ezt még gyorsan elmondom: oké hogy a BTS rohadt híres meg minden, de ott van TXT, szintén a Big Hit-től, akiknek már közel sincs annyi megtekintése, mint mikor debütáltak.
2020. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
38%

Igen a txt pedig szinte második bts mind concept en mind tehetsegben mert azert ok sem rosszak!

13 Azert mert át mentünk masik témára 😅

12 igen én is sajnálom a gfriend te y leg szólt valamiről... már csak mell mutogatasrol... most kicsit keresgéltem a témában azt nyilatkoztak hogy a bighit ceoja ösztönzött e őket bátorította őket hogy “próbáljanak ki új stílust” na most ez is milyen már... a bighit vezetője bátorítja őket aki lényegeben meg vette az egész céget...?! És hanyszor hangoztatták hogy ezt a változást ők maguk a lányok akarták...! Azert ekkora hamisságot és szánalmas viselkedést nem gondoltam volna ki belőlük...

Amugy a fingertip nagyon jo dal de nem mondanám “érettebb konceptnek” inkabb csak rokosabb...

A mostani sem érettebb koncept mert nem dolgoznak érettebb dolgokkal semmi olyan nincs a dalszövegben az érettség itt inkabb szexualis aktivitást jelent...

ahogy mondtam az mv-ben kőkemény mell mutogatás van különböző pozokban meg sztriptíz tánc... mert hat egy eszi szórakozó klubban ahol nem is tudom tancolas van hanem csak twerk meg láb szettaras az nem elegáns rud tánc amihez komoly tudás és erőnlét kell...

2020. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
53%
Én eddig nem hallgattam meg az új dalukat amúgy, de most megnéztem és tényleg igazad van. Szerintem ez a magamutogatás nagyon túl lett tolva, főleg hogy ők eleve nem ilyen koncepcióval indultak. Túl éles volt a váltás, és nem a jó irányba.
2020. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
69%

Akinek nem testzik hogy más a kérdés nos itt van

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__10806996-mi..

2020. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
15. Igen ezt már én is észrevettem, de ennek az az oka, hogy a fanok nem streamelik az mv-ket, kár érte, mert megérdemelnék a fiúk.
2020. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Semmi baj, de miért kell minden K-Pop kérdés alatt felhozni a Gfriend megváltozott stílusát? A cég meg az ő dolguk, ha változtatni szeretnének. Ha nem tetszik, nem kell nézni, hallgatni. Egyébként sok bandának jót tett az érett stílus. Pl. Twice, CLC.
2020. nov. 21. 08:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!