Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitárhoz milyen...

Elektromos gitárhoz milyen húrokat vegyek? Teljesen mindegy, vagy függ még valamitől?

Figyelt kérdés
Nem magamnak kell, én abszolút nem értek hozzá. Azt se tudom, milyen márkájú a gitár, annyit tudok, hogy elektromos. Nézegettem a neten, és rengeteg féle húr van, nem tudom, melyik lenne jó.

2020. nov. 29. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy dolog, hogy van tucatnyi gyártó, és vannak akik ragaszkodnak valamelyikhez. Ennél lényegesebb, hogy különböző vastagságú készletek is vannak, és ezen már tényleg nem könnyű változtatni, ha valamelyiket .egszokta az ember. Régóta gitározik vagy kezdő?
2020. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mojjo ***** válasza:
Na, ezt mi sem fogjuk tudni, mert anyagukban és vastagságukban is vannak jelentős eltérések a különböző húrok között. Ha másnak vennéd, nagyon nagy eséllyel mellényúlsz. Olyasmi ez, mintha ruhát kellene venni valakinek, akinek sem az ízlését, sem a méretét nem ismerjük.
2020. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon régóta, zenekara is van.
2020. nov. 29. 16:49
 4/7 Mojjo ***** válasza:
100%
@3: Engedd el ezt a tervet. Biztosan megvan a preferált húrtípus és vastagság, amit használ, ezt nem fogjuk tudni kitalálni.
2020. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a zenésztársait, hogy mit használ. Gondolom ajándék lenne, szóval ne legyen ez a sokadik vászon zsebkendő, abban a világban, amiben mindenki papírt használ:)
2020. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy megkérdezem a többieket, de nem tudom, hogy ők tudják-e. Viszont kitaláltam mást, ami szintén tök jó ajándék lesz, és tudom, hogy tetszeni fog neki. :D
2020. nov. 30. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki méregdrága gitár hevedert. Ezekből mindig spórolunk. Legalábbis én.
2020. dec. 10. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!