Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Flying Lotus fanok?

Flying Lotus fanok?

Figyelt kérdés
Vagytok Magyarországon??

#Flyinglotus
2020. dec. 7. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én FlyLo-val úgy vagyok, hogy alapvetően kellemes, de úgy igazán nem fog meg. Ami számot hallottam tőle, arról az volt a benyomásom, hogy chillezős zenének nekem túl tömény, intenzív zenének viszont túl szétesős; mintha egyszerre túl sok minden történne, de közben semmi nem történne igazán. De majd még próbálkozok vele, hátha egyszer csak "klikkel". Mindenesetre egy haverom nagyon szereti (az ő jóvoltából ismerem azokat a számokat, amiket ismerek), szóval legalább egy fan biztos él Magyarországon rajtad kívül. :D
2020. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Yoooooooo

Melyik albumot/számot hallottad? :D

2020. dec. 8. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 A Zodiac Shit-et biztosan, azon kívül a Black Balloons Reprise, a Coronus The Terminator, meg az Electric Candyman volt, amit megtaláltam haverral való chat előzményeimben, de valszeg hallottam még pár számot, amiket a saját gépén mutatott, mikor még szobatársak voltunk, csak azokat nem tudom hogyan visszakeresni.
2020. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3# Azok nem rosszak de vannak jobb zenéi is szerintem. Ha lo-fi hiphopot szereted akkor a Los Angeles albumát ajánlanám, megfelelő időben megfelelő hangszóróval nagyon odabasz. Jó még a Tea Leaf Dancers száma is (az pl chill de nem olyan vad meg össze vissza mint mondjuk a zodiac)
2020. dec. 8. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!