Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok az N. Flying -...

Mit gondoltok az N. Flying - Kwangjin botrányról?

Figyelt kérdés

Én csak most olvastam cikket erről:

[link]


Szerintetek igaz lehet a szexuális zaklatás vádja, valamint az, hogy bunkó megjegyzéseket tett?

Abban én kivetnivalót nem találok, hogy egy rajongójával randizott, felnőtt ember, könyörgöm, azzal randizik, akivel akar, szánalmasnak tartom, hogy ez a kiadót és a koreai rajongókat zavarja.


Azért az FNC közleménye nem semmi:

"Mivel azonban bebizonyosodott, hogy a hivatalos eseményeken kívül tényleg személyes kapcsolatba lépett néhány rajongóval, hosszas diskurzus után úgy döntöttünk, hogy önként távozik a csapatból, mivel az efféle cselekvések illetlenek egy előadóhoz."

😂😂 Magyarul ki lett rúgva.


Simám el tudom képzelni, hogy ez a szexuális zaklatás vád csupán rosszindulatból fakad, nyugaton is láttunk erre példát. Viszont ha tényleg igaz, az nagyon szomorú. :(


Ti mit gondoltok erről?



#K-pop #N.Flying #Kwangjin
2019. jan. 14. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy nem valósak a vádak. Az a baj, hogy ha a koreai rajongók felkapnak valamit... mind tudjuk, hogy van ez. Szóval reméljük neki a legjobbakat, és bízzunk benne, hogy valóban az igazat mondta.
2019. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1, igen, nekem is úgy tűnik. És ha valóban így van, akkor elég gáz, hogy csak azért el kellett hagynia a bandát, mert rajongókkal találkozott munkán kívül. A nyugati sztárok ennél sokkal nagyobb botrányokba keverednek, mégsem kell felelniük érte, gyakorlatilag akármit megtehetnek, míg Koreában egyet hibázik valaki, máris repül. :(
2019. jan. 15. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!