Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tanuljak meg szépen...

Hogy tanuljak meg szépen gitározni?

Figyelt kérdés

Régen gitározgattam, sosem vettem túl komolyan, bár van egy elektromos gitárom. Egy ideig pedig kb egyátalán nem is gyakoroltam.

Mindenesetre most szeretnék tanulni és egy normális szintre eljutni, de nem tudom hogy. Az biztos, hogy hiába fogom le a jó hangokat, a sebesség és ritmus is megvan, egyszerűen nem az igazi, nem hangzik jól...Szerintem értitek mire gondolok. Honnan tanuljak és hogy gyakoroljak? :/


2020. dec. 10. 19:02
 1/2 mesikeh05 ***** válasza:
Jártál zeneiskolába? Ha nem, akkor kezd el, mert elég jó alapot ad. Bár én akkusztikus gitáron játszok, és az "igazi" gitározást (például az akkordokat) egy zenei táborban tanultam meg, szóval mondjuk 2 akkordot hogyan köss egymás után, mert ez elég fontos.
2020. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Azért az elég gáz hogy én is jártam zeneiskolába gitárral és magamtól tanultam meg az akkordokat és szépen megszólaltatni például a bluest.
2021. jan. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!