Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek megéri 100 ezer...

Szerintetek megéri 100 ezer ft környékén elektromos orgonát venni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezeket néztem, mi a véleményetek az ilyen típusú orgonákról? Nyílván nem adja vissza a templomi orgonák hangzását, de összességében a játék rajta van elég élvezetes ahhoz, hogy megvegyem?



2020. dec. 18. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem kezdődnek 180 ezernél. Valahol millió környékén kezdődnek, és a határ a csillagos ég. De az ársáv alján még csak a kétmanuálos 20-30 regiszteres házi használatra, gyakorlásra szánt orgonák vannak.


De mutasd meg, tegyél be egy linket egy 40-90 ezer forintos használt orgonáról, vagy egy 180 ezer forintos újról. Ja, ne lepukkant szintiket, vagy vendéglátós "orgonákat" mutass, hanem rendes elektronikus orgonát! Orgona = teljes méretű pedál C-f'-ig, és legalább kettő darab 5 oktávos manuál.

Várom a linkeket. Vagy a helyesbítést, hogy hülyeséget írtál.

2021. febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
30%
Kérem, azt én nem tudhatom, hogy mennyire lepukkant vagy sem, de kissé fennhéjázónak tartom ezt a stílust, ezért nem áll módomban reagálni.
2021. febr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
45%

Tényközlés = fenhéjázó? Szóval be lehet írni egy fasságot nagy öntudattal és nulla tudással, és amikor valaki beleveri azt a baromira fent hordott orrodat, akkor elegánsan továbblépsz?

Linket mutass, vagy sz@r alak vagy, akinek a szava nullát ér!

Hol az az ötvenezres használt orgona, hol az a 180 ezres új?

Biztos valami magától elszállt "bezzeg az én időmben" boomer vagy, akit nem lenne szabad internetközelbe engedni. Attól hogy öreg vagy, még nem lesz igazad, öregen is lehetsz hülye, és nem foglak ezért tisztelni, tata.

2021. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!