Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen szintetizátort vegyek?

Milyen szintetizátort vegyek?

Figyelt kérdés

Olyan billentyűs hangszert keresek, mely alapjában véve egy programozható típus. Ahol a dobot, ill. basszust egyedileg állíthatom elő. Hip hop zenét szeretnék készíteni. Az érdekelne legfőképpen, hogy ha nem akarok bonyolult szoftverekkel bajlódni laptopon, vagy rákötve midizgetni, akkor létezik e olyan eszköz melyben már van rengeteg hangminta és el tudok készíteni egy komplett zeneszámot. Fogalmam sincsen, hogy önálló eszközként ezt, hogyan tudom elkészíteni.

Köszönöm aki válaszol.



2020. dec. 24. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem amire neked szükséged van az egy sequencer keyboard. Sajnos mivel kezdő vagyok a témában, így nem tudok pontos választ adni, de esetleg nézz utána azoknak az eszközöknek, amik támogatják a sequencer funkciót.
2020. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha neked egy daw bonyolult, akkor vasakkal igen sírás lesz a vége, ezt full komolyan mondom. Próbálj energiát fektetni abba, hogy egy neked valamennyire tetsző dawot vallatsz, megtanulsz, aztán játszogatsz vele! Barátkozz meg a gondolattal, hogy egy öt év belemegy, mire egyáltalán tudni fogod, merre tovább, és úgy megállsz a lábadon a zenéiddel, még ha nem is feltétlenül anyagilag. Nem érdemes alábecsülni a dolgot, ha nem akarsz az 1000-ből 999 közé tartozni, aki csak próbálkozik, meg akar valamit, ahelyett az 1 helyett, aki csinálja, és csak azért nyit az üzleti oldal felé, mert ráébred egy ponton, hogy neki már voltaképp kutya kötelessége értékként megjelentetnie a piacon azt, amit mindig is csinálni fog.
2020. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!