Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért gondolják sokan, hogy...

Miért gondolják sokan, hogy Ariana Grande hangja jó, amikor csak visít és nem is tiszta hangon?

Figyelt kérdés

[link]


Aki erre azt hiszi, hogy kiemelkedő, az siket?



2021. jan. 1. 13:00
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
69%

Olyan szíp színe van kendnek, olyan szíp sárga. Vagyis irígy vagy.

Egyszerű: legyél jobb, aztán hajrá világhír.

2021. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
85%
Igen, az az egyik lehetőség, hogy rajtad kívül mindenki süket. A másik, hogy te vagy az.
2021. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
85%
Az éneklés ilyen, van akinek tetszik egy hang, van akinek nem. De nem kötelező hallgatni, főleg nem kritizálni. Nem tetszik? Semmi baj. Nem tartunk fegyvert a fejedhez, hogy márpedig hallgatod. De te se bántsd azokat akik szeretik.
2021. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
91%
Hát töki, én zenén nőttem fel, és ha csak tehetem, űzöm, lassan negyvenedik éve. Hallottam már sok jót és sok rosszat, ez most pont egy nagyon jó előadás egy tehetséges lánytól egy rongy szobában, 2012-ben. Én is gyűlölöm szegényt, de ettől még ő veszettül jó marad. Szaladj be a fülészetre szerintem, de ne fáraszd őket a problémáiddal, csak szedesd ki a francba azt a két gyötrelmet onnan!
2021. jan. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
92%

Abban a videóban amit küldtél nagyon szépen énekel.

Ezek szerint süket vagyok...köszönöm, hogy rávilágítottál erre

2021. jan. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez a “csinálj jobbat”, ez egy elég komoly érv, meg is győzött... Ja, mégsem.


És férfiként biztos irigy vagyok Arianára, ja...


#3. Pedig a zene egy része objektív...

2021. jan. 1. 13:17
 7/56 anonim ***** válasza:
91%
Direkt kerestem a visítást... Mennyire kéne másnaposnak lenni?
2021. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

Az, hogy valaki csukladosztatja a hangját, nem összekeverendő azzal, hogy tud is énekelni...

Christina Aguilera sem tud, bár Arianánál azért még Ő is jobban.

2021. jan. 1. 13:23
 9/56 anonim ***** válasza:
72%
83 ember van a világon, akinek 4 vagy több oktávos a hangterjedelme, és ő egy közülük. Nem kell szeretned, de hülyeségeket sem kell beszélni, mert kivételes hangja van.
2021. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
89%

Mit vársz a válaszoktól? Azt hitted mindenki azt fogja mondani, hogy neked van igazad és csak visít?

Itt erről senkit se fogsz meggyőzni...akár mennyire is irigykedsz

2021. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!