Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop fanok, van olyan csapat...

Kpop fanok, van olyan csapat amit nem szerettek? Ha van, miért?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy melyek ezek, ha vannak.

2021. jan. 17. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%

10-es olvasd el még egyszer...! :"D

itt a momoland megnyilvánulásairól volt szó tehát a meg nem hajlás és kiröhögés is ilyen lehet akár...

a kiröhögés szerintem normális reakció

a meg nemhajlás már kicsit más... ha valóban fájt a hátuk oké de azért koreában eléggé tiszteletlen pl olyan mintha itt valaki köszönne és te rá sem néznél (mondjunk egy fej biccentés is elég...) (meg annyi hogy egy nyugati nevelkedésű lehet nem is fogja ezt csinálni csak amikor már ott vagy 3-4 éve azért az már akkor bunkóság...)


4-es viszont azt írja hogy habár ő sem szereti őket de az még nem a bunkóság jele hogy valaki nem hajol meg mert fájhat a háta stb és mert egy tök normális szituációban kinevettek valakit...

2021. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs olyan kpop group amit kifejezetten nem bírok. Olyan van amit nem hallgatok, mert vmiért nem fogott meg a zenéjük, a kisugárzásuk. Viszont van egy-egy olyan idol (leginkabb szólista) akiknek az egyéniségük nem jön be. Ott van pl Jessi, akinek sztem rettentően bomlasztó az egyénisége és sokszor a helyi kultúrával összegyeztethetetlen a viselkedése. Ezt lehet badass-nek mondani de vannak akik ezt úgy teszik, hogy nem lőnek túl a célon. A Jessi fanoktól elnézést kérek, ez az én véleményem, ettől függetlenül bárki szeretheti, abszolút elfogadom azt is.
2021. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Treasure. Igazából nincs különösebb bajom velük, de idegesítő volt mennyire felhypolták a debut számukat, mikor átlagon aluli volt. A tagok vizuáljairól beszélnek a fanjaik egyfolytában, mikor egy tagra nem tudnék rámutatni, és azt mondani, hogy "na ő helyes." Igazából csak az zavar mennyire fel lettek hypolva, csak mert a YG-től jöttek.
2021. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

13 lol kb ugy mint a bts-nél? Mindig az épp aktuális szám egy legendás dal lett de közben 2 honap után a kutya sem hallgassa már... 😂😅

Szerencsére a bp fanok az ice cream-re nem merték mondani hogy legendás 😂😅 de ott szerencsére már a fanok többsége is megérezte hogy valami nincs rendben…

A bts-nél hàt szerintem most az ariana grande közös munkánál fogják megérezni…

Egyrészt Ariana nem bírja ki hogy ne járassa le magát 😂😅 másrészt az mv-ék erősen szexualis tartalmazó ami nincs jelen a bts számoknál... legalábbis nincsenek benne félmeztelen nők…

De csak mellékesen a bts itt vesztette el minden jogát hogy zenésznek mondják magukat

2021. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14. Senki nem beszélt a Bts-ről?
2021. jan. 22. 23:23
 16/16 anonim ***** válasza:
15 kérdező bocs nem a kérdésre válaszoltam hanem amit 13 mondott hogy a fanok túl hype-olnak valamit ami nagyon idegesítő és élmény romboló tud lenni mert már kíváncsiságból is megnézek 1-2 kpop számot és "sokszor" (mindig az összeset) legendás számnak könyvelik el de 2-3 hónap után a kutya sem emlékszik rá... pl azoknál a bandáknál is idegesítő akiket pl bírok... (de attól még látom és érzem ha 1 számuk sokkal gyengébb lett)
2021. jan. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!