Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek a kedvenc alulértékelt...

Melyek a kedvenc alulértékelt nem női kpop bandáid/szólóénekeseid? Mik a kedvenc számaid tőlük?

Figyelt kérdés

Bármilyen tekintetben, akár külsőre, belsőre, tehetségre, stb.


Kérlek, a lepontozást mellőzzük:)



2021. jan. 25. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem női?

Egyébként Kang Daniel

2021. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Most jöttem promózni az NTX-et, hatalmas tehetségek a fiúk, olyan márciusban fognak debütálni, de már van 4 pre-debütjük(black hole, survive, magic shoes, ubimuhwhan), egyet közülük pedig egészében a tagok csinálták (magic shoes).

Van kettő kiemelkedően tehetséges a bandában, annak ellenére, hogy 16/17 évesek, maguk írnak különféle dalokat, mixtape-eket és nem is gagyi minőségben.

Mondjuk ez:

[link]


Magyarországon szinte senki nem ismeri őket, de ezt egyelőre arra fogom, hogy még nem debütáltak. Viszont örülnék, ha rajtam kívül lenne pár ntx stan :cc

2021. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Egyelőre a DKB-t mondanám, szörnyű, hogy egy év alatt 1.7 millió megtekintése lett youtubeon a debütáló zenéjüknek, ahhoz képest, hogy milyen jó lett... :( Bár a kedvencem tőlük a Rose.

Nagyon tehetségesek és baromi jól koreografálnak. Viszonylag fiatalok, a legfiatalabb tag 17 éves

Még a P1Harmony-t is szeretem (bár ők nem olyan alulértékeltek, mint a DKB, szerencsére) , mennyei hangjuk van, és eléggé fiatalok, a legidősebb tagjuk, a legfiatalabb pedig 15 éves. És egy filmmel debütáltak, ami szerintem ott van a toppon:D


Szólók közül Taemin nagy kedvencem, van pár zenéje, ami huh- csodálatos, de elképesztően kevés megtekintése van. Egyik kedvencem, ami ilyen alulértékelt, az az Under My Skin


2 - rá fogok nézni az NTX-re hamar! :D

2021. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is DKB. En imádom a srácokat, szerintem nagyon a zenéjük, baromi jó tancuk és koreojuk js van:D Ha jobban promoznak őket tuti elismertebbek lennének.
2021. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Én is a DKB-t mondanám pedig szuper tagokból áll. A Sorry mama a kedvenc számom tőlük.
2021. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ki számít alulértékeltnek? Mekkora nézettséggel?

Kang Danielt én is bírom, és valóban nem nézik sokan, bár sztem a nevét sokan ismerik.

Az Oneus vagy az MCND alulértékelnek számít? Mert őket bírom.

2021. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 GS Adm1n Z ***** válasza:
0%
Szerintem túlértékeltre gondolt, csak elírta.
2021. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!