Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondja mindenki ezt a...

Miért mondja mindenki ezt a Blackpinkre?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenhol csak azt látom, hogy mindenki azzal jön, hogy úgy néznek ki mint a prostituáltak.


És akkor mi van?? De komolyan xdd.


Mi a bajotok a prostikkal? :DDD (egyébként meg szerintem nem is néznek ki úgy)



2021. jan. 25. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem néznek ki úgy. Eleve a Blackpink-et nem ilyen cuki muki összetett bandára formálták, mint például a Twice is. Van egy alapvető imidzsük & stílusuk, amit képviselnek, szerintem ez tök rendben van. A ruhákkal sincsen semmi gond, amiket adnak rájuk, hisz ha ezeket a darabokat nevezik kihívónak, akkor lessenek meg az emberek egy Nicki Minaj vagy Miley koncertet, vagy alapvetően Amerikában a sztárok öltözetét. Koreában kicsit másabb a szokás, mit lehet és mit nem. Nincs kint a fél fenekük, sem a mellük, ha a ki lógó has miatt már prostinak kinéző az öltözetük, akkor a fél világ prosti. Nem mindenkinek szimpatikus az adott előadó(k), ilyenkor semmi más az ember dolga, mintsem tovább lapozni.
2021. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
7%

11 na azért ilyen butaságokat ne akarj be állítani igaznak! pont erről beszéltem! és de pont hogy minden egyes koncerten kint van a fél fenekük és mellük... a "ki lógó has"? ugyan a bp-nek már régóta a fél fenék és mell a standard

és kérdező ariana...? hmmmm írd be gyakorin a nevét! :DDDD

keményen szapulják de főleg a viselkedése miatt... ott mindenki elfogadta hogy egy qurva... de a viselkedése az elfogadhatatlan éppen ezért is szapulják...

2021. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
91%
Pont ezért írtam, hogy ha nem tetszik, akkor tovább kell lapozni. Egyáltalán nincs kint sem a mellük, sem a fenekük. Természetesen megértem, ha te másképp látod, azt viszont sajnálom, hogy nem tudod elfogadni, ha egyeseknek más a véleményük, ami a tiéddel ellentmondásos.
2021. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
12%

itt csak te nem tudod be látni a valóságot! úristen mekkora álszent vagy!

másképp látom? szerezz be egy jó szemüveget mert kb nem látod a legfelső betűt a látóteszten...

2021. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
16%
azért ennyire le járatni magadat... :"D ha nem vagy troll akkor nagyon sajnállak
2021. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
17%

itt csak egyedül te nem tudod elfogadni ezért is akarod meg másítani a valóságot! csak hát azt nem lehet... -_-"

szívesen cáfolnálak még sőt tényekkel is és bizonyítékokkal is de mindketten tudjunk hogy ha én pirosat mutatnék de kapásból rá vágnád hogy kék... ":D

2021. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
90%

Személy szerint én még nem láttam olyan fellépést vagy koncertet, ahol kint lett volna a mellük vagy a fenekük (nem véletlen viselnek még a rövid naci alatt is még egy nadrágot, ami mindent takar).

És úgy viselkednek, mint egy prosti? Hol? Mikor? Egy-egy szám alatt elengedik magukat (ahol nincs koreo) és élvezik, amit csinálnak, attól már prostik?!

2021. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a női popelőadók 40 éve úgy néznek ki, mint a prostituáltak, és semmi bajom egyikkel sem:D
2021. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
6%
17 szánalmas vagy 😂😅
2021. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
29%

Egyet is kell, hogy értsek a kérdezővel de nem is..


[link]


ez egy jennie fancam és hát

mondjuk itt látszik hogy jisoot és őt eléggé p*csásan és ribisen öltöztették fel, viszont amúgy átlagban normálisan öltözködnek csak a stage outfit-ek néha elég kirívóak (de amúgy az ilyen ruhákat folyton csak ők ketten kapják,pl lisán még sosem láttam annyira hancur ruhákat)

plusz jennie néha tényleg hord olyan ruhákat amiből a melle is kint van dehát most mivan abban..az amcsi csajoktól még mindig vissza fogottabbak.


Mondjuk bomit a girl crush-ból hamarabb nevezném prostinak :D nézzétek utána

2021. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!