Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondja mindenki ezt a...

Miért mondja mindenki ezt a Blackpinkre?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenhol csak azt látom, hogy mindenki azzal jön, hogy úgy néznek ki mint a prostituáltak.


És akkor mi van?? De komolyan xdd.


Mi a bajotok a prostikkal? :DDD (egyébként meg szerintem nem is néznek ki úgy)



2021. jan. 25. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy igazat írsz-e, erről még nem hallottam, de ha igaz, akkor nagyon sajnálom. (egyébként nekem sem szimpatikus az éneksnő + ez a dolog még rátett egy lapáttal)
2021. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
52%

hát figyi nagyon sok hír portálon volt szóval...

meg össze is nyalta egy boltban a fánkokat amiket nem vett meg (persze fogorvostól jött szóval kába volt de please még ha valaki kába akkor sem csinál ilyent...)

[link]

2021. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
Igen, a fánknyalogatásról már hallottam, de azt simán csak undorítónak és bunkónak tartottam... Amit a kislánnyal kapcsolatban mondott már nem is tudom minek nevezzem, épeszű ember szájából nem igen hallani ilyeneket...
2021. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
50%

Na igen

Hírességnél még gázabb főleg akiket milliók hallgatnak

2021. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
100%
Ennél még szerintem Sowon második világháborús német katona bábu ölelgetése is ezerszer vállalhatóbb.
2021. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
84%
Foglalkozzatok már inkább olyan dolgokkal amik előrébb viszik az életeteket.
2021. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
30%
76 na igen sokkal hitelesebb lenne ha nem itt mondanád meg… 😂😅
2021. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
20%
A ki süket, bolond is, a ki részeg, perdita is.:-D
2021. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
75%
Itt nem arról volt szó,hogy féltékeny bárki is. Itt arról volt szó, hogy néha milyen sokat mutató outfiteket kapnak szegény lányok. Ne forgassátok ki a szavakat,senki sem féltékeny senkire.
2021. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
72%

Én nem értem. Korea így, vagy úgy. Ti láttatok már magyar lányokat nyáron? Picsagatya+átlátszó top+picsás képek az instára. Hogyha a magyar lányok (14-18 év) 80% a ilyen, akkor mit szidjátok a koreaiakat?

Valaki meg említette, hogy Rose és Lisa átlagon aluli. Szerintem ezt nem neked kell eldönteni. Kinek mi a szép. Max nem tetszik, de nem mondhatod hogy csúnyák.

Azokat sem értem, akik itt utálkoznak. Csak azért olvasnak utánuk, meg néznek róluk videókat, hogy utálhassanak valamit. Szép. És itt jön hogy leszánalmasozzátok azokat a blinkeket akik nem értenek veletek egyet.

Szerintem itt nem mi vagyunk a szánalmasok :'D

2021. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!